Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kronim

13 listopada 2015, 13:07

WAŁĘSA !!

Avatar DawidThePlayer

7 listopada 2015, 23:35

Mam dwa pomysły na komentarz:
1. "A lista martwych jest wypisana na tablicy."
2. "Chodzi o tę tablice w tle?"

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2015, 00:09

Ah... To uczucie gdy czytasz "Gra o Tron" i zastanawiasz czy bardziej nienawidzisz per Króla Joffrey'a czy damulkę Sansę. ;-;

Avatar Miuosh

7 listopada 2015, 08:56

Ja nienawidze Joffreya, Tywina i Cersei a ubóstwiam/ałem Neda, Jona i Arye.

Avatar oliwia1317

7 listopada 2015, 00:47

Nie wielu mi żal.

Avatar Vakarian

6 listopada 2015, 21:54

Hej a kiedy jest ten nowy sezon?
Czy może już leci?

Avatar Bartasus1

6 listopada 2015, 22:54

@Vakarian: Bedzie 10 kwietnia

Avatar Vakarian

6 listopada 2015, 23:24

@Bartasus1: Dzięki.

Avatar Bilolus1

Edytowano - 6 listopada 2015, 21:53

<aj tam edit>

Avatar Bartasus1

6 listopada 2015, 22:53

@Bilolus1: Bedzie 10 kwietnia

Avatar Bilolus1

6 listopada 2015, 22:53

@Bartasus1: Co będzie 10 kwietnia ;v ?

Avatar Bartasus1

6 listopada 2015, 22:57

@Bilolus1: sorry. Nie ten komentarz

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2015, 21:04

*jeszcze żyją.

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2015, 21:19

*niedługo umrą

Avatar NinjaPotato

6 listopada 2015, 22:12

*juz umarli

Avatar dustin2001

Edytowano - 6 listopada 2015, 22:06

No rzeczywiście.

Avatar KiszonyBanan

6 listopada 2015, 21:12

Wiem ale nie powinienem tego robić nie oglądam gry o tron i nie czytam gry o tron bo jakoś sie tym nie jaram

Avatar Psychopata_PL

6 listopada 2015, 23:37

@KiszonyBanan: *pieśni lodu i ognia* jak już. Gra o tron to nazwa jednego rozdziału z książek. :p

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Lekko nie będzie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To by wystarczyło

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka