Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Phi!
Młodzi gniewni
Mało znany szczegół
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2022, 08:02
Odpisz
13 listopada 2021, 20:20
Napisałbym tutaj komentarz, ale tak zboczony, że dostałbym bana
Odpisz
25 października 2015, 14:47
pedobear
Odpisz
11 czerwca 2015, 19:49
Pedo-plusz
Odpisz
8 kwietnia 2013, 14:01
Mi sie to kojarzy z sado-maso
Odpisz
18 stycznia 2015, 21:49
@chihuahua111: Za dużo pornoli ._.
Odpisz
17 kwietnia 2013, 21:18
chce O_O
Odpisz
8 sierpnia 2012, 14:08
super jest !
Odpisz
5 stycznia 2011, 15:02
miś dla emo:)
Odpisz
18 maja 2009, 19:23
dziecko, jesteś z '97 roku i twierdzisz że jesteś
Emo?!
Miałaś na myśli platik it fantastic?
Sry za spam:D
Odpisz
18 maja 2009, 19:21
a ty pati myślisz ze jesteś emo bo ubrałaś czarne rury, bluzkę, i doczepiasz se czarne pasemka? :/
Jakieś Hany montany dalej słuchasz i co? :/
Odpisz
18 maja 2009, 19:19
no Hidan, można i tak pisać, ale to jest męczące xD
Odpisz
15 maja 2009, 21:53
Ja jestem emo
....Ale chce takiego misia xD 4/5
Odpisz
15 maja 2009, 18:15
nie chce mi się pisać..
ale w każdym bądź razie tyczy się obrazka - emo nosi ćwieki, Punk - kolce..
Odpisz
15 maja 2009, 17:38
Hmm. A oświecisz mnie co znaczy EMO?
Odpisz
15 maja 2009, 16:46
prędzej miś Punk..
Jeżeli nie wiesz co to jest Emo to się nie wypowiadaj na ten temat.
Odpisz