Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Masterka

27 listopada 2015, 21:47

Czy tylko mi coś stanęło w gardle, jako kobiecie patrząc na obrazek 2? :____:

Avatar Terno86_

11 kwietnia 2022, 16:07

@Masterka: *odkop* CIEKAWE CO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2015, 08:39

Przeczytalem Ubisoft.

Avatar MajestatycznaKoza

27 listopada 2015, 23:07

Chy a jestem chory ale przed ostatani kibel przypomina fallout new vegas

Avatar Hatapon

27 listopada 2015, 22:36

Te rybki widziały zbyt wiele...

Avatar Zenon_z_lidla

27 listopada 2015, 19:45

Numer 2 wygląda bynajmniej ciekawie.

Avatar romanow

27 listopada 2015, 19:25

mam tylko jedno pytanie: po co?

Avatar Mexicoball

Edytowano - 27 listopada 2015, 19:32

@romanow: Np. dla szpanu po mieście/wiosce lub dla zdobycia popularności i inni będą bardziej ową osobę dostrzegać która na przykład będzie się poruszać tym pojazdem ostatnim z dołu, osoba może zyskać sławę a dla sławy ludzie potrafią zrobić wiele.

Avatar romanow

27 listopada 2015, 19:35

@Mexicoball: świetnie nie ma to jak pedałować z osraną dupą przez miasto

Avatar Mexicoball

27 listopada 2015, 19:35

@romanow: Czego niektórzy ludzie nie zrobią dla sławy...

Avatar ALKATRAZ

27 listopada 2015, 19:26

ten ostatni chciałbym mieć, mógłbym się wypróżniać i jednocześnie pedałować

Avatar Pride

Edytowano - 27 listopada 2015, 19:06

To ostatnie ma naped odchodowy? Ile wysrasz, tyle jedziesz. W sumie, ekologiczne.

Avatar MortowaMort

Edytowano - 1 listopada 2015, 22:55

To ostatnie to srajmobil !!! Najnowsza technologia !!!! Tylko jedyne pisiont groszy !!!
Zamów teraz a dostaniesz szczotke do kibla !!! Nie śmigana...dwie kupy...

Avatar Syriusz_Black

1 listopada 2015, 23:25

@MortowaMort: mam tylko 3 ziomnioki kiedy promocja?

Avatar MortowaMort

2 listopada 2015, 10:04

@Syriusz_Black: Proszę pana promocja nastąpi 45 grudnia bieżącego roku !!! (ale tak po znajomości mogę opuścić cenę do 2 kartoflełów)

Avatar Syriusz_Black

1 listopada 2015, 19:25

Ostatni to FULL wypas na biwak gdy Srać ci się chce a do bary kilometr

Avatar ToJeAmelinium

1 listopada 2015, 21:16

@Syriusz_Black: wiem że to zwykła literówka ale poprawię cię *baru

Avatar Syriusz_Black

1 listopada 2015, 22:28

@ToJeAmelinium: Fajny gość nie dał mi łapki w dół to się ceni łapka w górę za to

PS pisze z apki

Avatar ToJeAmelinium

1 listopada 2015, 22:58

@Syriusz_Black: rozumiem :)

Avatar sssdddfffggg

1 listopada 2015, 20:43

Ok, przyznać się... Kto chciałby tam srać? ;_;

Avatar Jokur

1 listopada 2015, 20:19

te usta to pisuar...

Avatar Zygarde

1 listopada 2015, 19:21

Srałbym

Avatar UkoukoTFM

1 listopada 2015, 19:14

Toalety wy kolokwialiści!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Jakby trochę nie fair

Lekko nie będzie

Nigdy na to nie wpadną

Najbardziej realistyczny spośród modów

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka