Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kapibara4387

31 maja, 22:45

Kontrola telefonu, sprawdzanie go bez mojej wiedzy, zabranianie mi związku, nie przyznawanie się przed innymi że jestem innej orientacji. Nienawidzę ich, i nie żałuję że kłamię

Avatar PoProstuWojtek

14 lipca 2017, 22:29

@Konto usunięte: Współczuję? Sorry że odpisuje po tak długim czasie.

Avatar PoProstuWojtek

14 lipca 2017, 22:30

@PoProstuWojtek: Sory bez tego pytajnika.

Avatar Archeologwinternetach

28 lutego 2018, 07:24

@PoProstuWojtek: Spoko.

Avatar adamon113

18 czerwca 2018, 14:05

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2015, 19:41

Pewnie dlatego nie umiem kłamać.

Avatar kawtkawt

27 listopada 2015, 21:09

ja mam nadopiekuńczych i też nie umiem kłamać XD

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 listopada 2015, 21:28

@kawtkawt: A ja mam na odwrót. Interesują się tylko moją młodszą siostrą. Jest ich oczkiem w głowie. Raz wróciłam od koleżanki o północy, a oni powiedzieli tylko, żebym nie obudziła siostry..

Avatar kawtkawt

27 listopada 2015, 21:33

Ja jestem młodszą siostrą i mogę potwierdzić,że o moią sis się mniej troszczą

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 listopada 2015, 21:36

@kawtkawt: Ta.. Na dodatek moją mama jest moją nauczycielką historii i moją wychowawczynią, a mój tata uczy mnie Matmy .. Mam wielkiego pecha? A po drugie ja mam jeszcze starszego brata i straszą sióstrę, a o mnie troszczą się najmniej.

Avatar ZielonyDywanik

27 listopada 2015, 21:46

Heh. Moja siostra tez sie opiekuja , a mna nie. smutna Historia wszystkimi przezentami musse sie z nia dzielic a jak ona nawet nie da mi poduszki to jest ok. Jak raz ucieklem z domu na 3 dni to nie zauwasyli.

Avatar Masterka

27 listopada 2015, 21:46

Ja mam trójkę rodzeństwa: Brata, Siostrę, Siostrę....przyrodnich... hehe.... Mają po 28 lat.

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2015, 22:13

Ja nie mam rodzeństwa, mieszkam tylko z mamą a ją i tak zbytnio nie obchodzi czy się wspinam po dachach :|

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2015, 23:26

@ZielonyDywanik: Ta.. młodsze rodzeństwo w pigułce.

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2015, 23:27

Wspinasz się po dachach?No, nie wiem czy u mnie, w Warszawie by to przeszło :P

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2015, 23:28

@Masterka: Też mam dwie siostry i brata. Tylko, że jedna moja siostra ma 8, a druga 19, a brat 15 lat.

Avatar ALKATRAZ

27 listopada 2015, 19:22

czemu?

Avatar Myszkapl

27 listopada 2015, 19:23

@ALKATRAZ: A jak myślisz?

Avatar Bartasus1

27 listopada 2015, 19:26

@Myszkapl: Tez jestes jednym z tych "klamczuszkow"

Avatar Myszkapl

27 listopada 2015, 19:32

@Bartasus1: Nie. Niestety moje warunki zamieszkania mi nie pozwalają na bycie niegrzeczną dziewczynką.
Znaczy... lekcji nie odrabiam w domu, ale o tym rodzice wiedzą.

Avatar Mr_Manster

27 listopada 2015, 23:02

@Bartasus1: nie wiem czy wiesz ale ALKATRAZ sie troszku no ten... zmienił

Avatar Bartasus1

28 listopada 2015, 11:42

@Mr_Manster: Wiem. Nawet myslalem ze to podrobka ALKATRAZA a tu prosze

Avatar dydol98

27 listopada 2015, 20:46

taaa ale to pierwsze w życiu -nie no co ty mamo nie piłem jakoś nie wyszło xD miałem 2 miesiące kary na wszystko xd było w opór ch**owo :/

Avatar Mexicoball

27 listopada 2015, 19:30

Tru(skawki).

Avatar KingsMax

27 listopada 2015, 19:17

Zawsze, gdy go widzę, przychodzi mi na myśli Hans.

Avatar benek10

Edytowano - 27 listopada 2015, 19:17

słabo kłamie, może dlatego że czasem są nadopiekuńczy a czasem za**b****

Avatar Bartasus1

27 listopada 2015, 19:14

W sumie ... nawet racja

Avatar TheHunterMikiPL

27 listopada 2015, 19:06

true

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Powodzenia

Mało znany szczegół

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka