Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Powodzenia
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja, 22:45
Kontrola telefonu, sprawdzanie go bez mojej wiedzy, zabranianie mi związku, nie przyznawanie się przed innymi że jestem innej orientacji. Nienawidzę ich, i nie żałuję że kłamię
Odpisz
14 lipca 2017, 22:29
@Konto usunięte: Współczuję? Sorry że odpisuje po tak długim czasie.
Odpisz
14 lipca 2017, 22:30
@PoProstuWojtek: Sory bez tego pytajnika.
Odpisz
28 lutego 2018, 07:24
@PoProstuWojtek: Spoko.
Odpisz
18 czerwca 2018, 14:05
@Archeologwinternetach: k
Odpisz
27 listopada 2015, 19:41
Pewnie dlatego nie umiem kłamać.
Odpisz
27 listopada 2015, 21:09
ja mam nadopiekuńczych i też nie umiem kłamać XD
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2015, 21:28
@kawtkawt: A ja mam na odwrót. Interesują się tylko moją młodszą siostrą. Jest ich oczkiem w głowie. Raz wróciłam od koleżanki o północy, a oni powiedzieli tylko, żebym nie obudziła siostry..
Odpisz
27 listopada 2015, 21:33
Ja jestem młodszą siostrą i mogę potwierdzić,że o moią sis się mniej troszczą
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2015, 21:36
@kawtkawt: Ta.. Na dodatek moją mama jest moją nauczycielką historii i moją wychowawczynią, a mój tata uczy mnie Matmy .. Mam wielkiego pecha? A po drugie ja mam jeszcze starszego brata i straszą sióstrę, a o mnie troszczą się najmniej.
Odpisz
27 listopada 2015, 21:46
Heh. Moja siostra tez sie opiekuja , a mna nie. smutna Historia wszystkimi przezentami musse sie z nia dzielic a jak ona nawet nie da mi poduszki to jest ok. Jak raz ucieklem z domu na 3 dni to nie zauwasyli.
Odpisz
27 listopada 2015, 21:46
Ja mam trójkę rodzeństwa: Brata, Siostrę, Siostrę....przyrodnich... hehe.... Mają po 28 lat.
Odpisz
27 listopada 2015, 22:13
Ja nie mam rodzeństwa, mieszkam tylko z mamą a ją i tak zbytnio nie obchodzi czy się wspinam po dachach :|
Odpisz
27 listopada 2015, 23:26
@ZielonyDywanik: Ta.. młodsze rodzeństwo w pigułce.
Odpisz
27 listopada 2015, 23:27
Wspinasz się po dachach?No, nie wiem czy u mnie, w Warszawie by to przeszło :P
Odpisz
27 listopada 2015, 23:28
@Masterka: Też mam dwie siostry i brata. Tylko, że jedna moja siostra ma 8, a druga 19, a brat 15 lat.
Odpisz
27 listopada 2015, 19:22
czemu?
Odpisz
27 listopada 2015, 19:23
@ALKATRAZ: A jak myślisz?
Odpisz
27 listopada 2015, 19:26
@Myszkapl: Tez jestes jednym z tych "klamczuszkow"
Odpisz
27 listopada 2015, 19:32
@Bartasus1: Nie. Niestety moje warunki zamieszkania mi nie pozwalają na bycie niegrzeczną dziewczynką.
Znaczy... lekcji nie odrabiam w domu, ale o tym rodzice wiedzą.
Odpisz
27 listopada 2015, 23:02
@Bartasus1: nie wiem czy wiesz ale ALKATRAZ sie troszku no ten... zmienił
Odpisz
28 listopada 2015, 11:42
@Mr_Manster: Wiem. Nawet myslalem ze to podrobka ALKATRAZA a tu prosze
Odpisz
27 listopada 2015, 20:46
taaa ale to pierwsze w życiu -nie no co ty mamo nie piłem jakoś nie wyszło xD miałem 2 miesiące kary na wszystko xd było w opór ch**owo :/
Odpisz
27 listopada 2015, 19:30
Tru(skawki).
Odpisz
27 listopada 2015, 19:17
Zawsze, gdy go widzę, przychodzi mi na myśli Hans.
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2015, 19:17
słabo kłamie, może dlatego że czasem są nadopiekuńczy a czasem za**b****
Odpisz
27 listopada 2015, 19:14
W sumie ... nawet racja
Odpisz
27 listopada 2015, 19:06
true
Odpisz