Kiedy napisałeś do laski, że bardzo Ci się podoba
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
To się nie może nie udać
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tacy sami, a ściana między nami
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2021, 08:24
Witam przybysza z losowych.
Odpisz
6 listopada 2015, 13:06
Co to znaczy "k" ?
Odpisz
6 listopada 2015, 22:02
@lila1234: Skrót od "OK" (tak, ktoś naprawdę to skrócił)
Odpisz
6 listopada 2015, 22:11
Skrót został skrócony... Ta młodzież.
Odpisz
6 listopada 2015, 22:17
@Archeologwinternetach: Od teraz zamiast "k" piszmy "ky"
Odpisz
6 listopada 2015, 22:24
k
Odpisz
6 listopada 2015, 22:24
Nie lepiej po prostu OK?
Odpisz
6 listopada 2015, 22:31
Ky
Odpisz
6 listopada 2015, 22:34
@mrkhrova: Nie. Ky?
Odpisz
6 listopada 2015, 22:36
Ke
Odpisz
7 listopada 2015, 00:48
Okay
Odpisz
7 listopada 2015, 01:45
Okej :v
Odpisz
7 listopada 2015, 20:49
@mrkhrova: Nie, bo "K" jest o wiele krócej.
Odpisz
16 sierpnia 2019, 01:53
@lila1234: Szczerze, to "k" od "ok" różni się tym, że "k" pokazuje trochę, że dana osoba ma wyj*bane na to, co napisałeś albo na Ciebie
Odpisz
19 grudnia 2020, 14:29
@pawlikok: dokładnie tak się z tego korzysta
Odpisz
16 grudnia 2019, 13:37
Mi odpisała "co"
Odpisz
2 lipca 2017, 23:33
You fucking do that every damn time I try to talk to you about anything even if it's not important you just say K and to be honest it makes me feel rejected and unheard like nothing would be better then that bullshit who the fuck just says k after you tell them something important I just don't understand how you think that's ok and I swear to god you're probably just gonna say k to this but when you do you'll know that you're slowly killing me insideYou fucking do that every damn time I try to talk to you about anything even if it's not important you just say K and to be honest it makes me feel rejected and unheard like nothing would be better then that bullshit who the fuck just says k after you tell them something important I just don't understand how you think that's ok and I swear to god you're probably just gonna say k to this but when you do you'll know that you're slowly killing me inside
Odpisz
18 kwietnia 2018, 17:20
@Jeja4FunPL: kiedy ctrl+v wejddzie 2 razy.
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:08
1 min. później: -urwa
Odpisz
7 listopada 2015, 14:20
Ten skrót od skrótu...
Odpisz
4 listopada 2015, 22:19
A nie prościej powiedzieć tego patrząc w oczy?
Odpisz
4 listopada 2015, 22:31
@Sputnik: Dla wielu nie.
Odpisz
4 listopada 2015, 23:53
@Sputnik: nie
Odpisz
6 listopada 2015, 22:08
@Sputnik: No tak nie za bardzo. Z resztą co to za różnica. Umówisz się z nią przez FB czy gdzieś tam. Możesz jej powiedzieć co do niej czujesz przez neta a potem i tak się z nią spotykasz w tym świecie wirtualnym jak i realnym.
Odpisz
7 listopada 2015, 00:37
@maroko11: Umowić się można ale jak nie umiesz powiedzieć dziewczynie po wielu spotkaniach co czujesz toś pipa. O wiele lepsze wrażenie jest, gdy mówi się coś w 4 oczy :)
Odpisz
7 listopada 2015, 06:58
@Sputnik: Nie prościej. Ale lepiej.
Odpisz
7 listopada 2015, 08:56
@Sputnik: Stety niestety nie każdy jest tak śmiały :p Szczególnie w tym wieku.
Odpisz
7 listopada 2015, 08:59
@maroko11: Czasem jednak warto zaryzykować. Nie ma nic do stracenia.
Odpisz
7 listopada 2015, 13:26
@maroko11: na przykład ja...
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2015, 22:09
Eh... aż przypomniał mi się wpis z mojego pamiętnika przegrywa.
Napisałem do dziewczyny że podoba mi się (Wręcz na 18 linijek), ona no niestety nie była jeszcze tak bardzo "dojrzała" i odpisała "k nwm" - Wyobraźcie sobie moją minę po tym xD
Odpisz
6 listopada 2015, 22:32
@maroko11: Pewnie było ci smutno
Odpisz
7 listopada 2015, 09:08
To bardziej w stylu.
Odpisz
7 listopada 2015, 13:22
@maroko11: Mnie wku*wia jak ludzie piszą nwm. Bo nie wiem czy chodzi im o "nie wiem" czy Nie walę masła!
Odpisz
7 listopada 2015, 13:22
@maroko11: Mnie wku*wia jak ludzie piszą nwm. Bo nie wiem czy chodzi im o "nie wiem" czy Nie walę masła!
Odpisz
7 listopada 2015, 05:32
pierwszy wyraz przekleństwa, nie ładnie
Odpisz
7 listopada 2015, 10:07
@ALKATRAZ: *Litera, deklu.
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2015, 00:17
Forever Alone
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2015, 22:07
[*] dla poległego w friendzone
Odpisz
6 listopada 2015, 23:40
@NinjaPotato: [*]
Odpisz
6 listopada 2015, 23:01
Nie znam tego uczucia. Mam dziewczynę. C:
Odpisz
6 listopada 2015, 23:29
@VanQuisch: Renia?
Odpisz
7 listopada 2015, 07:55
@VanQuisch: Babcia sie nie liczy.
Odpisz
6 listopada 2015, 22:03
tym tym tyryryrymtym (smutna muzyczka)
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2015, 22:20
(komentarz usunięty bo sie zbugował)
Odpisz
4 listopada 2015, 22:20
k
Odpisz