Podstawówkowe trollowanie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Ikony
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2017, 15:49
Znam to x'D
Odpisz
14 lutego 2016, 00:15
Boże!!! Znam to koleżanka mi tak zrobiła. Tylko ze nie przyzywalam jej. to była inna sytuacja
Odpisz
12 grudnia 2015, 08:19
na 7 obrazku, pani wygląda jak swastyka
Odpisz
12 grudnia 2015, 08:18
mój kolega kiedyś ( 1 gim ) zaczął mnie strasznie wyzywać ( nie pamiętam za co ), a ja akurat miałem sprawę do wychowawcy, no to mówię, powiem to panu, pókam to pokoju nauczycielskiego wchodzę załatwiłem, co miałem zrobić, wychodzę a on się w kiblu chowa, wchodzę do kibla, a on przestraszony -Powiedziałeś!!!?
ja -Tak.
i potem mu powiedziałem, że żartuję, że miałem sprawę, do nauczyciela.
Odpisz
5 sierpnia 2012, 11:29
kto nie znosi skarżypytów (skarżydupoidioci)
do góry łapka
Odpisz
7 sierpnia 2012, 17:08
@jejajeja2: Ile masz lat?
Odpisz
7 sierpnia 2012, 19:52
@Pottermanka: ja to mówi do malców ja to w małym wieku nie znosiłem skarzypytów
po prostu przypomniało mi dzieciństwo w szkole nikt nie był porządny no i mnie to denerwowało że nawet gdy te czasy mineły wkurzyłem i tyle (mam delikatne nerwy i mnie łatwo wkurzyć)
Odpisz
20 listopada 2014, 20:27
@jejajeja2: Moim zdaniem, gdy ktoś przeklina/bije się/ wyzywa powinno się powiedzieć, ale jak są jakieś dupne błahostki np. PROSZĘ PANI ON ZABRAŁ MI KREDKĘ!!!! to tylko ch*j może naskarżyć. a jestem zgrana z klasą, więc jak kopne (lekko, dla żartów) np. Huberta (taki tam kolega) to wszyscy się śmieją, nikt nie skarży.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 20:39
Skarżyć trzeba. Bo potem co drugi kogo spotkasz będzie używał 5 przekleństw na 7 słów bo nic mu się przez to wcześniej nie stało, nawet zwykłe upomnienie powinno być skuteczne.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 16:23
@Tomasz95: Przeczytaj dokładnie mój komentarz.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 18:29
Kliknąłem ostatni komentarz pod tym do odpowiedzi.
Odpisz
29 lipca 2014, 00:00
Na 7 obrazku pani ma 3 ręce
Odpisz
12 grudnia 2015, 08:18
@Jejowicz2: to jest szyja
Odpisz
16 maja 2014, 21:01
Znam :)
Odpisz
3 kwietnia 2013, 21:05
Powiem pani xD
Odpisz
27 lipca 2012, 12:00
nie raz tak miałem True Story;)
Odpisz
11 lipca 2012, 18:25
dobre
Odpisz
11 lipca 2012, 11:48
nieźle nieźle...
Odpisz
11 lipca 2012, 07:15
Iveta2095 masz rację
też sie ciesz ze idę do gimnazjum
przynajmiej będę nieć spokój z tymi zje.bami z podstawówki
Odpisz
10 lipca 2012, 23:32
true story !
Odpisz
10 lipca 2012, 16:01
niech ten gościu znowu pójdzie do pani XD
Odpisz
10 lipca 2012, 15:14
Jak ja to dobrze znam...
Odpisz