Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nieuczciwa ocena
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pilne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2021, 11:38
Odkopcie ten komentarz jak znajdziecie
Odpisz
28 maja 2021, 09:16
@AlPoziomka: ok
Odpisz
28 maja 2021, 10:34
@KubaK1975: dzk
Odpisz
15 lipca 2021, 16:09
@AlPoziomka: *odkopuje*
Odpisz
15 lipca 2021, 16:19
hej
Odpisz
15 lipca 2021, 16:20
@AlPoziomka: siema
Odpisz
25 sierpnia 2021, 18:33
@AlPoziomka: *odkopuję*
Odpisz
25 sierpnia 2021, 18:40
@Kiilano: Hej
Odpisz
25 sierpnia 2021, 22:33
@AlPoziomka: no witam
Odpisz
13 grudnia 2021, 21:18
@AlPoziomka: *odkopuję*
Odpisz
13 grudnia 2021, 22:06
@piecyk5pl:
Odpisz
13 grudnia 2021, 22:06
@AlPoziomka: no witam
Odpisz
13 grudnia 2021, 23:29
@piecyk5pl: no hej
Odpisz
15 grudnia 2021, 13:50
@AlPoziomka: siema siema
Odpisz
15 grudnia 2021, 15:05
@Jejathebest: elo
Odpisz
16 grudnia 2021, 10:47
@AlPoziomka: czejś
Odpisz
13 stycznia 2022, 11:59
@AlPoziomka: odkop
Odpisz
14 stycznia 2022, 11:41
@Jejathebest: No hej
Odpisz
10 maja 2022, 09:36
@AlPoziomka: siema poziomka
Odpisz
27 czerwca 2022, 21:39
@panbananeq: no siema
Odpisz
10 września 2022, 13:18
@AlPoziomka: 2022(nie długo 2023) wita
Odpisz
10 września 2022, 13:29
@foxkitty: siema
Odpisz
10 września 2022, 13:49
@AlPoziomka: hej
Odpisz
10 września 2022, 14:00
@Kiilano: cześć
Odpisz
16 lipca 2023, 07:55
@AlPoziomka: *odkopuje*
Odpisz
5 października 2024, 20:57
@AlPoziomka: znalazłem
Odpisz
15 grudnia 2017, 20:47
Finlandio ! Wybieram Cię !
Odpisz
15 lipca 2021, 16:20
*odkop*
Odpisz
15 lipca 2021, 16:23
@AlPoziomka:
Odpisz
24 marca 2018, 22:12
Ja jadę do Chin podbudować swoje ego. Jestem kobietą.
Odpisz
9 lipca 2016, 06:48
Finlandium Lewiosa!
Odpisz
27 września 2014, 11:11
Rosja.
Odpisz
20 października 2013, 20:11
Myslalam ze w Afryce kobiety maja wszystko duze o.e
Odpisz
15 września 2013, 21:14
Jadę do A ;-;
Odpisz
11 lipca 2012, 12:23
Zostaję. Tutaj są najlepsze kobiety.
Odpisz
10 lipca 2012, 22:51
jeśli za duże to brzydko wygląda lubię duże ale bez przesady
w Polsce zostanę tu są ładne dziewczyny
Odpisz
10 lipca 2012, 16:57
*to
Odpisz
10 lipca 2012, 16:23
a niby czemu miseczek?
Odpisz
10 lipca 2012, 16:57
@krokusXXX: no bo w starozytnosci kobiety nie mialy piersi do nosily miski i sie przyjelo :D :D
Odpisz
10 lipca 2012, 14:22
do amsterdamu
Odpisz
10 lipca 2012, 13:17
czemu nie ma chin mniejsze niż a wtedy :D
Odpisz
10 lipca 2012, 12:59
OCZYWISTA! KURS - NORWEGIA!
Odpisz
10 lipca 2012, 11:02
Zostaje w Polsce
Odpisz