W Łodzi już przed Świętem Zmarłych pojawiły się pierwsze dekoracje świąteczne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Płać pan
Dobrze czasem się oderwać
Dwa oblicza
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2015, 21:18
Przeczytalam -galeria lodzika-
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Czy cos ze nom nie tak?
Odpisz
12 listopada 2015, 21:49
@lila1234: Yes.
Odpisz
12 listopada 2015, 22:03
@lila1234: Ja też tak przeczytałam.
Odpisz
29 marca 2016, 20:08
@lila1234: po prostu byłaś głodna, to nic takiego
Odpisz
25 grudnia 2023, 19:08
@Cookie_McLaught: to mi zrób
Odpisz
12 listopada 2015, 22:53
Jak tak dalej pójdzie to za rok już w lipcu usłyszymy Last Christmas .-.
Odpisz
29 marca 2016, 20:09
@oliwucza: no właśnie !!!!!
Odpisz
29 marca 2016, 20:05
nie tylko ty brachu, nie tylko ty
Odpisz
7 listopada 2015, 10:41
Łódź to zje**ne miasto
Odpisz
7 listopada 2015, 14:28
@Chemical: No tak samo jak Wieluń,,,
Odpisz
7 listopada 2015, 15:12
@Chemical: ja tam mieszkam i masz rację, połowę miasta remontują a reszta czyli osiedla nawet nie pomalują ulicy
Odpisz
7 listopada 2015, 16:27
@TVziom: Wiedziałem, że ktoś tak napisze i mogła to być tylko osoba nie znająca historii tego miasta
Odpisz
12 listopada 2015, 20:15
@Chemical: A co myślisz o Sosnowcu?
Odpisz
12 listopada 2015, 21:09
@ZabojczaPelnia: Lubie trzymać się stereotypów, więc...
Odpisz
12 listopada 2015, 22:49
Najlepiej jak miasto wróci do jego prawowitych właścicieli - Żydów.
Odpisz
13 listopada 2015, 01:03
@Chemical: Stereotyp taki z***any jak ten o Sosnowcu. Przestancie sie zachwywac jak typowe Janusze ;-;
Odpisz
13 listopada 2015, 03:26
@Evi95: Ej! Ja mam na drugie Janusz! Foch! ;^;
Odpisz
13 listopada 2015, 08:51
@Chemical: dzięki :D
Odpisz
13 listopada 2015, 16:20
@Chemical: pytanko.
Z łodzi jesteś ?
Jak nie to się nie odzywaj!!!!¡¡¡!!!
Odpisz
13 listopada 2015, 20:37
Nie, jestem z łódzkiego + to jest moja opinia. Nie musisz sie z nia zgadzac
Odpisz
13 listopada 2015, 19:59
A inni w lipcu już kupują choinkę tab bywa
Odpisz
12 listopada 2015, 20:29
A ja w środe byłem przed galarią i była tylko tabliczka "11 listopada, zamknięte"
Odpisz
13 listopada 2015, 16:18
pomyłka, niezauważyłem ozdób.
Odpisz
13 listopada 2015, 07:53
tak samo w Szczecine na święta gdzieniegdzie dynie rozstawiają...
Odpisz
12 listopada 2015, 23:13
To nie jest święto zmarłych tylko świętych!
Odpisz
12 listopada 2015, 23:46
@PolonezSSJ1: Zaduszki.
Odpisz
12 listopada 2015, 23:21
Mój brat mieszka w Łodzi. Nic takiego tam nie ma.
Odpisz
12 listopada 2015, 20:18
Czy tylko ja zamiast Łódzka przeczytałem lodzika?
Odpisz
12 listopada 2015, 20:30
@Toast55: tak
Odpisz
12 listopada 2015, 20:34
@Toast55: Głodnemu chleb na myśli.
Odpisz
12 listopada 2015, 20:59
@SouthSudanBall: Głodny głodnemu wypomni.
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2015, 23:03
@KingaZuk14: *Lenny*
Odpisz
12 listopada 2015, 22:31
t-mobile już świętuje gwiazdkę. za miesiąc będą mieli Wielkanoc. więc tak! TO JEST CHORE!
Odpisz
12 listopada 2015, 21:42
W legionowie też sie zaczyna...
Odpisz
12 listopada 2015, 21:27
Nie nie tylko ty
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2015, 01:24
Nie , nie tylko ty.
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2015, 11:45
I te niektóre reklamy "a teraz na święta 5 kilo golonki "
Odpisz
12 listopada 2015, 21:22
@matiExtreme: Albo
"Coraz bliżej święta, Coraz bliżej święta" -CocaCola
Odpisz
12 listopada 2015, 20:43
Nie
Odpisz