Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Totalnie
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2015, 20:38
Fallout 4 bo to strzelanka, gra przygodowa z dobrą fabułą i godziny zabawy , a nie jakieś bezdenne nawalanie.
Odpisz
14 grudnia 2017, 23:56
@matito: Strzelanka? Tak.
Gra przygodowa z dobrą fabułą? Nie powiedziałbym.
Godziny zabawy? Owszem, ale zależy to od tego czy masz dostęp do modów oraz jak wiele osad potrzebuje Twojej pomocy.
Odpisz
23 lipca 2016, 21:29
ja mam Fallouta i Battlerfronta :D
Odpisz
11 marca 2016, 12:23
Fallout mnie nie kręci, Battlefront mnie nie kręci.
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2015, 22:11
Przecież Battlefront to kolejna kopia Battlefielda, która różni się od niego tylko tym, że nie strzelamy z M4A1 tylko z blastera. Nic nadzwyczajnego.
Odpisz
13 listopada 2015, 00:53
@Antycypator: Chyba nie grałeś w betę.
Odpisz
14 listopada 2015, 07:54
@Antycypator: Ta... a f4 to kopia f3 tyle że...
nie, to tylko kopia.
Odpisz
3 lutego 2017, 16:09
@Antycypator: EA
Odpisz
13 listopada 2015, 20:04
Mnie Fallout jakoś nie kręci...
Odpisz
13 listopada 2015, 12:43
Fallout 4 bez gadania
Odpisz
13 listopada 2015, 10:09
SW:B
Odpisz
13 listopada 2015, 00:18
Szczerze, bardzo trudny *nakręca laserowy muszkiet i popija kawę od Pana Złotej Rączki podziwiając post-apokaliptyczny krajobraz*
Odpisz
13 listopada 2015, 00:10
Najłatwiejszy
Odpisz
12 listopada 2015, 20:07
ja tam ani o jednym ani o drugim nie mogę pomarzyć ,bo mi nawet saper nie działa w 2 Fps
Odpisz
12 listopada 2015, 23:45
Spróbuj zmniejszyć grafikę, ta gra jest trochę wymagająca.
Odpisz
12 listopada 2015, 22:29
bitch please. biorę obie!
Odpisz
12 listopada 2015, 21:47
A dwóch nie mozna?
Odpisz
12 listopada 2015, 21:43
fallout 4 star warsy pooglądam w kinie i to w dodatku w grudniu
Odpisz
12 listopada 2015, 21:21
Ja mam podobnie, tylko: Fallout4 <składać się z kolegą>, czy Bloodborne <sam>. Czemu kupić - bo PS4... wolałem zainwestować w konsolę, niż nowy komp. Akurat wygrał F4 - na przyszły tydzień kasa powinna być. Czy będzie się opłacało - nie wiem, ale jak się kupi grę, to trzeba się nią cieszyć, bo czasu nie cofniesz, a pograć z przyjemnością możesz :D
Odpisz
12 listopada 2015, 21:01
fallout to gówno lepsze star warsy
Odpisz
12 listopada 2015, 21:15
@uberIGGENN: Star Wars to gówno lepszy Fallout.
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2015, 22:18
@ZabaKambo: jesteście gównami obie gry są fajne
Odpisz
13 listopada 2015, 00:11
@ZabaKambo: Ani SW to gówno, ani Fallout.Tylko gówno to gówno...
Odpisz
13 listopada 2015, 07:16
@ZabaKambo: zamkni dupe i żryj kupe
Odpisz
13 listopada 2015, 11:23
@uberIGGENN: Tfoja stara gimbusie.:)
Odpisz
13 listopada 2015, 14:09
@ZabaKambo: he he iks de shyba tfoja iksdedede
Odpisz
13 listopada 2015, 21:41
@uberIGGENN: Czary mary twoja stara to twoj stary.
Nauczyłem się tego od mojego mistrza:
Odpisz