Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
To będzie bolało
Jakby trochę nie fair
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2023, 21:07
U mnie na wiosce w 2018r. odpust parafialny był dokładnie wtedy co final mistrzostw świata w piłce nożnej. Proboszcz wyniósł telewizor z plebani i razem z innymi typami zamontowali na drzewie w podobny sposób co na obrazku. Pół wsi oglądało wtedy mecz w ten sposób.
Odpisz
12 listopada 2015, 19:20
Kino Janusza.
Odpisz
11 listopada 2015, 23:01
No nie jeżeli jest to w Krakowie
Odpisz
12 listopada 2015, 00:02
spójrz na niebo... jakieś takie jasne białe... TO NIE KRAKOW... no bo w Krakowie jest smok
EDIT: smog
Odpisz
12 listopada 2015, 00:00
Oglądanie na zdrowie i takie EKO.
EKO jest w modzie.
Odpisz
11 listopada 2015, 22:44
Niech zgadnę... Mama kazała iść na dwór?
Odpisz
11 listopada 2015, 21:14
Cinema City w Sonsowcu
Odpisz
11 listopada 2015, 20:12
Dodatkowo ekologiczna, bo ciągnie energię prosto z drzewa.
Odpisz
11 listopada 2015, 19:35
Nie ma to jak oglądać blok
Odpisz
11 listopada 2015, 19:21
Kurde ciekawe czy mają 3D?
Odpisz
7 listopada 2015, 21:02
Tylko w sosnowcu ( ͡() ͜ʖ ͡())
Odpisz
7 listopada 2015, 21:47
@Ch4rles: Raczej w Rosji ;3
Odpisz
11 listopada 2015, 19:04
W Sosnowcu też są takie atrakcje :D
Odpisz
11 listopada 2015, 19:04
taa w rosji też.
Odpisz
11 listopada 2015, 19:04
Takie rzeczy tylko w Rosji.
Odpisz
7 listopada 2015, 20:49
#tak zdrowo
Odpisz