Macie najlepszą flotę w galaktyce?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nieuczciwa ocena
Przyszłość jest piękna
Żartownisie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2015, 18:05
Ten ból kiedy twoja ulubiona gra instaluje się i włącza normalnie lecz gdy chcesz włączyć byle jaka mapę zaczyna się psuć i wywalać cię do pulpitu. ;-;
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:06
@Klapek123: albo kiedy przejdziesz misje w bibliotece a gra wywala do puplitu i nic sie nie zapisało ;-;
Odpisz
3 grudnia 2015, 16:14
Gdy zobaczyłem ten obrazek, od razu sięgnąłem bo płytę z tym tytułem. Świetnie się gra z modem eXtreme.
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2015, 14:10
Przeczytałem "fotkę" zamiast "flotę"
Odpisz
3 grudnia 2015, 12:33
To celowanie snajperką do marksmana na psp, katorga.
Odpisz
3 grudnia 2015, 11:31
nie rozumiem
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:06
@Himiteshu: jestes za mlody
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:12
@NinjaPotato: Mam 27 lat
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:12
@Himiteshu: jestes za mlody
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:14
@Himiteshu: chodzi o to ze w battlefront 2 cala flote da się rozwalic jedna osoba
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:17
@NinjaPotato: Aha, nie przeszedłem całej gry
Odpisz
8 listopada 2015, 20:57
Ahh, gra dzieciństwa, szkoda że mam okrojoną wersje na psp
Odpisz
8 listopada 2015, 21:12
@fil341: Znam ten ból ;-;
Odpisz
8 listopada 2015, 21:59
@HuboX600: z 4 map brakuje, na dodatek to są te z TOP5 mojego
Odpisz
8 listopada 2015, 22:23
@fil341: ja niedawno kupilem na kompa :D
Odpisz
8 listopada 2015, 22:08
ale on nie trafi
Odpisz
8 listopada 2015, 22:21
@Nilciaxd: klony trafialy
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2015, 11:53
@NinjaPotato: szczególnie gdy to były klony
Django Fetta...
Odpisz
28 sierpnia 2017, 17:42
Jango, nie Django!
Odpisz
8 listopada 2015, 20:37
tam...dam dada da dam dam da da da da
Odpisz
8 listopada 2015, 20:19
wciąż w to gram
Odpisz
8 listopada 2015, 20:17
miałem to na ps2 bawiłem się świetnie przez wiele wiele godzin szczególnie z bratem na podzielonym ekranie :)
Odpisz