Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Klapek123

3 grudnia 2015, 18:05

Ten ból kiedy twoja ulubiona gra instaluje się i włącza normalnie lecz gdy chcesz włączyć byle jaka mapę zaczyna się psuć i wywalać cię do pulpitu. ;-;

Avatar NinjaPotato

14 grudnia 2015, 15:06

@Klapek123: albo kiedy przejdziesz misje w bibliotece a gra wywala do puplitu i nic sie nie zapisało ;-;

Avatar Henchman

3 grudnia 2015, 16:14

Gdy zobaczyłem ten obrazek, od razu sięgnąłem bo płytę z tym tytułem. Świetnie się gra z modem eXtreme.

Avatar Mijak

Edytowano - 3 grudnia 2015, 14:10

Przeczytałem "fotkę" zamiast "flotę"

Avatar bionic2000

3 grudnia 2015, 12:33

To celowanie snajperką do marksmana na psp, katorga.

Avatar Himiteshu

3 grudnia 2015, 11:31

nie rozumiem

Avatar NinjaPotato

14 grudnia 2015, 15:06

@Himiteshu: jestes za mlody

Avatar Himiteshu

14 grudnia 2015, 15:12

@NinjaPotato: Mam 27 lat

Avatar NinjaPotato

14 grudnia 2015, 15:12

@Himiteshu: jestes za mlody

Avatar NinjaPotato

14 grudnia 2015, 15:14

@Himiteshu: chodzi o to ze w battlefront 2 cala flote da się rozwalic jedna osoba

Avatar Himiteshu

14 grudnia 2015, 15:17

@NinjaPotato: Aha, nie przeszedłem całej gry

Avatar fil341

8 listopada 2015, 20:57

Ahh, gra dzieciństwa, szkoda że mam okrojoną wersje na psp

Avatar HuboX600

8 listopada 2015, 21:12

@fil341: Znam ten ból ;-;

Avatar fil341

8 listopada 2015, 21:59

@HuboX600: z 4 map brakuje, na dodatek to są te z TOP5 mojego

Avatar NinjaPotato

8 listopada 2015, 22:23

@fil341: ja niedawno kupilem na kompa :D

Avatar Nilciaxd

8 listopada 2015, 22:08

ale on nie trafi

Avatar NinjaPotato

8 listopada 2015, 22:21

@Nilciaxd: klony trafialy

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 grudnia 2015, 11:53

@NinjaPotato: szczególnie gdy to były klony
Django Fetta...

Avatar WielkiSpod

28 sierpnia 2017, 17:42

Jango, nie Django!

Avatar FanSTARwARS

8 listopada 2015, 20:37

tam...dam dada da dam dam da da da da

Avatar chrapacz2000

8 listopada 2015, 20:19

wciąż w to gram

Avatar shadowekWB

8 listopada 2015, 20:17

miałem to na ps2 bawiłem się świetnie przez wiele wiele godzin szczególnie z bratem na podzielonym ekranie :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nieuczciwa ocena

Przyszłość jest piękna

Żartownisie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka