Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie zadzieraj z bobrami
I po kłopocie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2016, 23:17
Odpisz
3 grudnia 2015, 21:23
Strzelał bym!!! Oj strzelał!!!
Odpisz
3 grudnia 2015, 16:45
Strzela amunicją .50 BMG. Jednak mogli nadać mu bardziej klasyczny wygląd.
Odpisz
3 grudnia 2015, 11:05
Przyda się taki... Może w końcu wybijemy tym wszystkich uchodźców-terrorystów.
Odpisz
3 grudnia 2015, 14:25
@Wolframet: dobrze mówisz... polać mu!
Odpisz
3 grudnia 2015, 16:43
@Wolframet: Można nawet po pięciu jednym strzałem, o ile ustawią się w linii. :v
Odpisz
3 grudnia 2015, 15:14
może byście dali gifa z testowaniem??
Odpisz
3 grudnia 2015, 14:30
Odpisz
17 listopada 2015, 16:43
Myślałem, że to miecz świetlny...
Odpisz
17 listopada 2015, 18:06
@Henzej: Większość osób nie zauważa dolnej części broni.
Odpisz
3 grudnia 2015, 12:45
@Henzej: Ja myślałem że pistolet Han Solo ;-;
tylko jakiś przerobiony.
Odpisz
3 grudnia 2015, 13:52
@Henzej: ja też
Odpisz
3 grudnia 2015, 13:24
Peacemaker - można nim zabić bandytę chowającego się za drzwiami stodoły. Jednakowoż nie należy tego robić, ponieważ stodoła może tego nie wytrzymać.
Odpisz
3 grudnia 2015, 12:45
w bloku obok
Odpisz
17 listopada 2015, 20:17
A po co mi to? Wystarczy żebym wziął jakiegoś grubasa a on sam ją upoluje.
Odpisz
17 listopada 2015, 16:31
no tak bo pistolet strzela amunicja do snajperki to odrazu do zabijania lodowek za sciana
Odpisz
3 grudnia 2015, 15:47
@legend77: Wyjdź.
Odpisz
3 grudnia 2015, 15:51
@sylwon1234: poprostu nie sądze że by tego człowieka zabiło .
Odpisz
3 grudnia 2015, 16:52
@legend77: idź do gier plizzz
Odpisz
3 grudnia 2015, 19:54
@WarCraft: jprld k*rwa siedze na obrazkach non stop a wy k*rwa hejcicie wyrażam opinie
Odpisz
4 grudnia 2015, 09:23
@legend77: Żeby nie być hejtowanym tutaj potrzebne są:
-Kultura
-Ortografia
-Interpunkcja
-Poczucie humoru
Napisałem wielkimi literami, żeby lepiej dotarło.
Odpisz
4 grudnia 2015, 15:30
@sylwon1234:
1 ok .
2. Mam angielska klawiature a czasem jestem na telefonie.
3ok.
4 gowno prawda.
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2015, 17:45
@legend77: Napisałeś, że kultura ci pasuje, po czym napisałeś: gówno prawda. Bo pieprzyć logikę. Interpunkcji ani wielkich liter nadal nie używasz. Język klawiatury można zmienić, wpisz sobie w google ,,zmiana języka klawiatury".
Odpisz
4 grudnia 2015, 19:52
@sylwon1234: Sory ze tylko ja z niego nie korzystam .
Odpisz
5 grudnia 2015, 08:02
@legend77: Z języka klawiatury? To sobie zmień.
Odpisz