Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maszterek583

11 grudnia 2016, 23:17

Avatar Kamillo97

3 grudnia 2015, 21:23

Strzelał bym!!! Oj strzelał!!!

Avatar MruczekV

3 grudnia 2015, 16:45

Strzela amunicją .50 BMG. Jednak mogli nadać mu bardziej klasyczny wygląd.

Avatar Wolframet

3 grudnia 2015, 11:05

Przyda się taki... Może w końcu wybijemy tym wszystkich uchodźców-terrorystów.

Avatar uberIGGENN

3 grudnia 2015, 14:25

@Wolframet: dobrze mówisz... polać mu!

Avatar MruczekV

3 grudnia 2015, 16:43

@Wolframet: Można nawet po pięciu jednym strzałem, o ile ustawią się w linii. :v

Avatar TheHunterMikiPL

3 grudnia 2015, 15:14

może byście dali gifa z testowaniem??

Avatar Attero

3 grudnia 2015, 14:30

Avatar Henzej

17 listopada 2015, 16:43

Myślałem, że to miecz świetlny...

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2015, 18:06

@Henzej: Większość osób nie zauważa dolnej części broni.

Avatar FreezyPop

3 grudnia 2015, 12:45

@Henzej: Ja myślałem że pistolet Han Solo ;-;
tylko jakiś przerobiony.

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2015, 13:52

@Henzej: ja też

Avatar Dark_Dante

3 grudnia 2015, 13:24

Peacemaker - można nim zabić bandytę chowającego się za drzwiami stodoły. Jednakowoż nie należy tego robić, ponieważ stodoła może tego nie wytrzymać.

Avatar dolares97

3 grudnia 2015, 12:45

w bloku obok

Avatar Fatality14

17 listopada 2015, 20:17

A po co mi to? Wystarczy żebym wziął jakiegoś grubasa a on sam ją upoluje.

Avatar legend77

17 listopada 2015, 16:31

no tak bo pistolet strzela amunicja do snajperki to odrazu do zabijania lodowek za sciana

Avatar sylwon1234

3 grudnia 2015, 15:47

@legend77: Wyjdź.

Avatar legend77

3 grudnia 2015, 15:51

@sylwon1234: poprostu nie sądze że by tego człowieka zabiło .

Avatar WarCraft

3 grudnia 2015, 16:52

@legend77: idź do gier plizzz

Avatar legend77

3 grudnia 2015, 19:54

@WarCraft: jprld k*rwa siedze na obrazkach non stop a wy k*rwa hejcicie wyrażam opinie

Avatar sylwon1234

4 grudnia 2015, 09:23

@legend77: Żeby nie być hejtowanym tutaj potrzebne są:

-Kultura
-Ortografia
-Interpunkcja
-Poczucie humoru

Napisałem wielkimi literami, żeby lepiej dotarło.

Avatar legend77

4 grudnia 2015, 15:30

@sylwon1234:
1 ok .
2. Mam angielska klawiature a czasem jestem na telefonie.
3ok.
4 gowno prawda.

Avatar sylwon1234

Edytowano - 4 grudnia 2015, 17:45

@legend77: Napisałeś, że kultura ci pasuje, po czym napisałeś: gówno prawda. Bo pieprzyć logikę. Interpunkcji ani wielkich liter nadal nie używasz. Język klawiatury można zmienić, wpisz sobie w google ,,zmiana języka klawiatury".

Avatar legend77

4 grudnia 2015, 19:52

@sylwon1234: Sory ze tylko ja z niego nie korzystam .

Avatar sylwon1234

5 grudnia 2015, 08:02

@legend77: Z języka klawiatury? To sobie zmień.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie są aż takie pyszne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie zadzieraj z bobrami

I po kłopocie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka