Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2015, 10:04

Świąteczne reklamy...
Ja wiem
Jest już grudzień
Ale te reklamy są puszczane od października/listopada
Niedługo będą puszczali świąteczne reklamy w maju
Z hasłem "Wesołych świąt 4729"

Avatar polandball1

1 grudnia 2015, 16:08

Eee..Jest Grudzień!?

Avatar shizofrenik

8 listopada 2015, 20:29

No ku*wa jeszcze 2 je**ne miesiące! Dlaczego tak wcześnie te reklamy puszczacie?

Avatar RoundHere

8 listopada 2015, 20:37

@shizofrenik: "W tym roku jesteśmy pierwsi!"
~Reklama T-Mobile.

Avatar shizofrenik

8 listopada 2015, 20:39

@RoundHere: To khrwa może za rok w sierpniu włączą?

Avatar RoundHere

8 listopada 2015, 20:42

@shizofrenik: "Hype" na Boże Narodzenie zaczyna się tuż po Wszystkich Świętych, nie zauważyłeś? Coca-Cola już sprzedaje butelki i puszki z Mikołajem.

Avatar shizofrenik

8 listopada 2015, 20:43

@RoundHere: Wiem. W tesco lampki na choinkę widziałem i czekoladowe mikołajki. Ciekawe czy w lutym będą trąbić o wielkanocy.

Avatar RoundHere

8 listopada 2015, 20:47

@shizofrenik: Na wielkanoc reklamy zmieniają tylko supermarkety, poza tym maks. tydzień przed. Fuck logic.

Avatar SirPomarancza

9 listopada 2015, 08:10

@RoundHere: "-Kocie, gdzie jesteś?
-Jestem w T-Mobile!!!!!!!!!!!!!!!!!"
~Najdupniejsza reklama T-Mobile

Avatar Kivera

1 grudnia 2015, 15:25

@SirPomarancza: Albo obecna reklama Skody:
*le brudny od zielonej farby dom*
-Franek!!
*le dzieciak zamyka się w samochodzie*

*REKLAMA*
Pełna ochrona.

Avatar szkrymega

1 grudnia 2015, 15:19

Już przed adwentem były te załosne reklamy świąteczne...

...pamiętajcie, niedługo wielkanoc.

Avatar Andrucik

8 listopada 2015, 22:44

u mnie w gimbie wiszą plakaty bożonarodzeniowe

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2015, 21:46

zaczeło sie zamykac bramy przygotowac klony legolasa armaty widły i rakiety

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2015, 21:43

Przespałam listopad?

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2015, 21:03

Po 1listopada zaczyna się okres świąteczny

Avatar Ktosiekxx

8 listopada 2015, 20:19

szykować amunicję

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Angielskie śmieszki

Jakby trochę nie fair

Ostry ten sędzia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka