Powinienem zagrać w gry, które mam
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Przerwa na herbatkę
Jakby trochę nie fair
Przyszłość jest piękna
Dobrze czasem się oderwać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2017, 19:38
Nie powiedział nigdy żaden gracz
Odpisz
2 grudnia 2015, 15:02
Gdyby nikt nie kupował gier to by ich nie robili i co wtedy? Gralibyście w paina na kodach?
Odpisz
1 grudnia 2015, 17:16
Smutna prawda...
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:01
Ja gier nie kupuję
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:58
@Dexterek:
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:14
Ale jesienna promocja...
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:41
@kubage123: Też kupiłeś gry na steam?
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:24
Ja gram w pes'a 06 i mam rok w grze 2024 xD
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:17
Może i powinienem ;-:
Odpisz
1 grudnia 2015, 14:57
To chyba ja.
Odpisz
1 grudnia 2015, 14:47
no pewno to nieszancek
Odpisz
1 grudnia 2015, 12:42
Ale te nowe mają te fajne rzeczy których potrzebujesz do tego, żeby Twoje życie było pełne. Każdy gracz ma taki problem.
Odpisz
1 grudnia 2015, 12:24
Problem każdego szanujacego się gamera...
Odpisz