Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Chciał tylko pomóc
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Młodzi gniewni
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2015, 08:08
Ja nie jestem legendą
Odpisz
23 lipca 2018, 23:29
@Windows_10: przynajmniej nie do mapy.
Odpisz
10 listopada 2015, 18:07
PŁOŃ
Odpisz
3 grudnia 2015, 21:22
@Ziemniak_apokalipsy: GIŃ ZIEMNIAKU!
Odpisz
4 grudnia 2015, 13:54
@PanSowa12: not today
Odpisz
4 grudnia 2015, 16:05
@Ziemniak_apokalipsy: *zdziwiona mina*
Odpisz
13 listopada 2015, 15:36
Nie ma to jak zrobić obrazek z sobą samym, że ma się dobry pocisk.
Odpisz
12 listopada 2015, 21:16
bez sensu
Odpisz
13 listopada 2015, 12:41
@ALKATRAZ: Jak istnienie twojego konta...
Odpisz
13 listopada 2015, 15:35
@Dexterek: Pocisk godny +
Odpisz
13 listopada 2015, 15:03
Hollywood nadchodze hahaha :D
Odpisz
12 listopada 2015, 21:51
No jestem legendą
Odpisz
12 listopada 2015, 21:58
@CityOfAngel: tą chyba ku**a do mapy
Odpisz
12 listopada 2015, 22:18
@Smietana105: Pocisk godny +
Odpisz
13 listopada 2015, 07:10
@Velos: moze znowu to wkleją ;)
Odpisz
13 listopada 2015, 14:09
@olekdanonek: Tak chyba ku**a na jeja
Odpisz
13 listopada 2015, 14:29
@olekdanonek: Ta chyba ku*wa w paincie
Odpisz
13 listopada 2015, 10:06
To teraz zerkam na hiszpańską inkwizycję
Odpisz
12 listopada 2015, 23:57
No serio ku*wa bardzo śmieszne, ostatni raz śmiałem się tak gdy wchodziłem po schodach, tak ta strona dosięgła już dna. BRAWO!
Odpisz
13 listopada 2015, 00:14
@UnderBird: nie, że coś do ciebie mam, ale ile masz lat?
Odpisz
13 listopada 2015, 00:19
@UnderBird: To ona kiedyś nie była na dnie :O?!
Odpisz
13 listopada 2015, 07:10
@UnderBird: tego swojego DNA to człowiek ma wszystkie geny.
Odpisz
13 listopada 2015, 12:25
@misterbzyku: Niebieski inżynier z Fallouta? Czy jestem w raju?
Odpisz
13 listopada 2015, 13:31
@matito: heck yes.
Odpisz
14 listopada 2015, 02:17
@CzerwonyShrek: Wow, wystarczająco bym umiał napisać komentarz pod kolejnym obrazkiem z serii kolejny obrazek z komentarzy tak bardzo nie śmieszny.
Odpisz
12 listopada 2015, 22:15
Świetny pocisk na jacka.
Odpisz
12 listopada 2015, 22:06
Taki pocisk, że aż zaczął krwawić....
Odpisz
10 listopada 2015, 17:40
Pocisk tak bardzo
Odpisz
10 listopada 2015, 18:00
Wiesz co to jest legenda mapy?
Odpisz
10 listopada 2015, 18:51
Każdy wie co to jest legenda mapy...
Odpisz
10 listopada 2015, 20:03
To jest opowieść o mapie która się zgubiła (zawiera ziarnko prawdy
Odpisz
10 listopada 2015, 20:22
@Smietana105: twoje zgubione zakończenie nawiasu)
Odpisz
10 listopada 2015, 20:42
@ToJeAmelinium: Dziękuje przyjacielu masz ziemniaka
Odpisz
10 listopada 2015, 23:17
@Smietana105: Nie zgubiła się, a została porwana i gw**cona w piwnicy z kotkami. Mimo to udało jej się zjeść biszkopta i zawiadomić voldemorta, że gwiazda śmierdzi została ukończona.
Dlatego jest legendarna
Odpisz
11 listopada 2015, 12:27
Zacna opowieść milordzie ty też masz ziemniaka
Odpisz
11 listopada 2015, 14:27
@Smietana105: A mógłbym dostać kartofla?
Odpisz
11 listopada 2015, 16:30
nie
Odpisz
11 listopada 2015, 16:38
@Smietana105:
Odpisz
12 listopada 2015, 21:51
@Smietana105: A ja? (jak tak to poprosze takiego seksownego)
Odpisz
12 listopada 2015, 21:56
@NCS_fan: Sory ale na fonie jestem jak bede miał zimniaka to ci go dam A teraz porzucaj cegłą czy coś
Odpisz
12 listopada 2015, 22:02
@Smietana105: Dzięki! :D
Odpisz
12 listopada 2015, 21:54
Jescze dal szczalke w dol. xD
Odpisz
12 listopada 2015, 21:21
No jestem legendą
Odpisz
12 listopada 2015, 21:26
@kakcioo: Ta, chyba ku*wa do mapy
Odpisz
12 listopada 2015, 21:27
@kakcioo: Ta, chyba ku*wa do mapy.
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2015, 21:27
@Next01: Byłeś szybszy o 7 sekund ;-;
Odpisz
12 listopada 2015, 21:06
Który obraz czy co?
Odpisz
12 listopada 2015, 15:29
Wrzucanie obrazków ze swoim własnym komentarzem to jak lizanie sobie jaj ;p
Odpisz