Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Powodzenia
To będzie bolało
Co za przypadek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 listopada 2015, 13:18
A wasze najbardziej idiotyczne marzenia? :D
Odpisz
11 listopada 2015, 13:23
@BlackIkar: Z zerówki: Zostać bogatym, a potem zbudować gigantyczny kosz na śmieci żeby Ziemia była czysta. Ja wtedy myślałem że z kosza śmieci znikają ;-;.
Odpisz
11 listopada 2015, 13:23
:D
Odpisz
11 listopada 2015, 13:27
@BlackIkar: Nie ma to jak idiotyczne pomysły z dzieciństwa ;3. Tak w ogóle, to ty rysujesz te komiksy? ^-^
Odpisz
11 listopada 2015, 13:28
To ludzie myślą, że jest inaczej? ;____;
Odpisz
11 listopada 2015, 13:30
@BlackIkar: Przepraszam ;-;. Bardzo ładnie rysujesz. Ciekawy styl ^-^.
Odpisz
11 listopada 2015, 14:22
@BlackIkar: mój pomysł z podstawówki: załadować samoloty ciastkami i bombardować nimi miasta na świecie
Odpisz
11 listopada 2015, 14:34
@BlackIkar: Pomysł z pierwszej klasy:
Chciałam zostać kosmonautą i wykryć jakąś nową planete którą sobie kupie i zrobie tam plantacje ogórków :x
Odpisz
11 listopada 2015, 15:10
@BlackIkar: Jak byłam mała chciałam zostać alapaką ;-; Nie udało się więc zostałam pyzą '-'
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2015, 06:44
@BlackIkar: być bogatym polecieć w kosmos z wielką cysterną mleka i ciniminis i wylewać na ziemie żeby w tv sie dziwili. -1 podstawówki
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2015, 07:21
@BlackIkar: Latać na jednorożcu, teraz na Nocnej Furii x3
Odpisz
30 listopada 2015, 08:19
@BlackIkar: Znaleść normalną dziewczynę od 4 podstawówki aż do teraz.
Odpisz
30 listopada 2015, 09:11
@BlackIkar: Chcialem miec portal ktory daje mi nieskonczonosc slodyczy (oczywiscie jakich chce)
Odpisz
30 listopada 2015, 10:25
@BlackIkar: Chciałam być syreną. I jeszcze chciałam w moim pokoju otworzyć schronisko ;_;
Odpisz
30 listopada 2015, 12:57
@BlackIkar: Żeby rodzice byli bogaci, kupili miliono kilometrową willę i pięćdziesiąt koni ( z przedszkola ) :D
Odpisz
30 listopada 2015, 15:05
@BlackIkar: Zbudować rakietę napędzaną sprężynami i wysłać do marsjan (Zerówka)
Odpisz
30 listopada 2015, 17:21
@BlackIkar: Miałem marzenie zostać dinozaurem i zatrudnić się w Jurajskim Parku :D
Odpisz
30 listopada 2015, 18:03
@BlackIkar: By rodzice byli milionerami
Odpisz
23 grudnia 2015, 19:07
@BlackIkar: Ponysł z pierwszej klasy: spotkać Shadowa, a potem wziąć z nim ślub. Niedawno zbalazłam nawet moje stare rysunki przedstawiające te chore marzenie ;_;
Odpisz
24 grudnia 2015, 10:54
@BlackIkar: Chcę podpalić słońce.
Odpisz
11 listopada 2015, 13:36
jebłem
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2015, 06:07
W co?
Odpisz
30 listopada 2015, 10:09
@Jasonicos: W TFOJO STARO HAAAAAAAAAAAAAAA nie serio, on tak odpowiada, to doktorwojna
Odpisz
11 listopada 2015, 15:54
Ja chciałem mieć prywatną wyspę, żeby schować tam moje bomby atomowe i bombowce, a następnie zdominować świat. Miałem 6 lat. Chyba jestem trochę inny.
Odpisz
11 listopada 2015, 13:27
Moje marzenie to było nakręcić nową trylogię Gwiezdnych Wojen, nadal po pudłach i szafkach wala się scenariusz 7 i 8 części.
Odpisz
11 listopada 2015, 13:19
Odpisz