Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2018, 20:40
Całe życie w kłamstwie...
Odpisz
4 sierpnia 2017, 02:04
No bo VAT jeszcze
Odpisz
20 czerwca 2016, 09:25
wiadomo że 2+2 to 3
Odpisz
30 listopada 2015, 07:22
Mam uczucie że było...
Odpisz
30 listopada 2015, 19:30
@MnieTuNieBylo: Potwierdzam.
Odpisz
30 listopada 2015, 19:04
W moim starym kalkulatorze po dzieleniu przez 0 wychodziło -0 ._.
Odpisz
30 listopada 2015, 16:30
To przez przycisk M+
Odpisz
30 listopada 2015, 14:55
To jest tak: że jak masz czworokącik seksualny to jednej parze może przytrafić się wpadka
Odpisz
30 listopada 2015, 14:23
Wy się śmiejecie, że kalkulator źle policzył... Ale mnie ciekawi czemu ktoś sprawdzał ile to jest 2+2.
Odpisz
30 listopada 2015, 14:20
Bo to jest Polski kalkulator i automatycznie dolicza 1 z vat
Odpisz
30 listopada 2015, 09:34
No bo jeden był w pamięci no... będą się czepiać jeden z drugim pseudointeligenci a to mądrzejszy ktoś od nich wszystkich wymyślił.
Odpisz
30 listopada 2015, 08:13
Tępy jest kalkulator ten
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2015, 07:44
Wystarczy użyć kursora i zmienić np. 3 na 2
Odpisz
30 listopada 2015, 07:36
Może dlatego że w modelach Casio jest więcej trybów? I których z nich coś zmieszał.
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2015, 23:35
Yeah! podstawy opanowane! teraz przechodzę do mnożenia: 2x2=5. Dostanę nobla za matmę.
Odpisz
27 listopada 2015, 22:27
nie było
bo było jest zbyt mainstreamowe
Odpisz