To jednak wcale nie takie fajne...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Fajnie że odpowiedzieli
Ładne rzeczy
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2018, 21:19
kto da nóż to ją zabije
Odpisz
17 września 2019, 11:11
@gzubix: *daje nóż*
Odpisz
16 listopada 2015, 11:58
Od czasu obozu sportowego w Czechach nie ruszyłam roweru. chciałam pograć w tenisa, a na korty było 12 km w dwie strony ;_;
Odpisz
13 października 2016, 09:37
@slenderr: Tylko 12 ;_;
Odpisz
16 listopada 2015, 07:14
Zawsze kiedy jadę rowerem pod górę to boję się, że spadnie mi łańcuch i zacznę jechać do tyłu,a potem wezmę i umrę.
Odpisz
16 listopada 2015, 03:36
E tam, wystarczy sobie silnik z kosiarki podpiąć do zębatki i jazda :D
Odpisz
15 listopada 2015, 18:50
Siostra córki dziewczyny mojego taty ma 19 lat i nie umie jeździć na rowerze.
Odpisz
15 listopada 2015, 18:54
@benito21: Moja babcia Ma 57 lat i nie umie jeździć samochodem.
Odpisz
15 listopada 2015, 23:34
@benito21: Mój pies nie lubi jeść ludziny.
Odpisz
15 listopada 2015, 22:42
okej
Odpisz
15 listopada 2015, 22:32
Kill me
Odpisz
15 listopada 2015, 19:14
zawsze można doczepić zapasowy silnik najlepiej elektryczny, kiedy jedziesz pod górkę zasilasz silnik akumulatorem na twoim bagażniku a z górki normalnie sam pedałujesz, jakiś staruszek w mojej okolicy tak ma
Odpisz
15 listopada 2015, 18:53
*zabijam*
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2015, 18:20
Meh. Pod górkę to drobiazg. Gorzej gdy jedziesz pod górkę na piaszczystej drodze. ;-;
Odpisz
15 listopada 2015, 18:07
mnóstwo dzieci nie umi jeźdźić na dwu kołowcu
Odpisz
15 listopada 2015, 18:15
@ALKATRAZ: Mniej więcej Ty.
Odpisz