Nasz pies zmarł dwa tygodnie temu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Angielskie śmieszki
Brawo za czujność!
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 września 2018, 07:17
ahhhh
Odpisz
5 grudnia 2015, 09:30
Smutne.
Odpisz
16 listopada 2015, 15:06
dont cry
try dont cry
cry a lot :-:
Odpisz
16 listopada 2015, 03:38
kot się patrzy, rodzina patrzy wszyscy smutni bo przypomniał się pies.. i nagle BUM HEADSHOT :D
Odpisz
15 listopada 2015, 21:36
Weź to usuń, bo brak modów, 30 fps i ch**owa grafika bolą w oczy.
Odpisz
15 listopada 2015, 22:33
@serio: Chyba u Ciebie.
Odpisz
15 listopada 2015, 22:45
@Hasaczeq: Nie, u mnie na normalnej platformie mam wszystko co zapragnę. I to po mniejszej cenie.
Odpisz
16 listopada 2015, 00:28
@serio: a co jeśli ci powiem że to praedopodobnie komputer podłączony do telewizora?
Odpisz
16 listopada 2015, 00:30
@serio: Co u siebie się jeszcze do tych 30 fpsów i słabej grafy nie przyzwyczaiłeś?
Odpisz
16 listopada 2015, 00:58
@serio: Fallout jest tylko na steam a na steam kosztuje 60 euro, magiczna ta twoja platforma xdd
Odpisz
16 listopada 2015, 07:26
Ale jest fallout na konsole z tego co wiem.
Odpisz
16 listopada 2015, 15:07
sa serwisy typu g 2 a gdzie mozesz taniej kupic :)
Odpisz
15 listopada 2015, 20:44
Bożydar, kupiłeś Fallout 4? Szalejesz.
Odpisz
15 listopada 2015, 18:53
Fallout jest miłością, Fallout jest życiem.
Odpisz
15 listopada 2015, 20:34
@miszcz: Miałem tylko 9 lat...
Odpisz
15 listopada 2015, 19:24
Pies zdycha, nie umiera.
Odpisz
15 listopada 2015, 19:31
@Mrkociak: Kot też, więc zdychaj
Odpisz
15 listopada 2015, 19:53
@Agario: Ale taka prawda...
Odpisz
15 listopada 2015, 19:59
@Mrkociak: Zdychać to tylko(dość wulgarny) synonim do słowa umierać. Równie dobrze mogę się z Tobą kłócić, że się sra, a nie wydala.
Odpisz
16 listopada 2015, 03:37
@konbed: robi kupę :D
Odpisz
15 listopada 2015, 18:52
no ja też
Odpisz
15 listopada 2015, 18:48
właściciel też odnalazł trochę pocieszenia w fallou'cie xd
Odpisz
15 listopada 2015, 18:10
ja ładuje w charyzmę, żeby dobrze rozmawiać z ludźmi i w złodzieja
Odpisz
15 listopada 2015, 20:48
@ALKATRAZ: Z tą charyzmą coś ci nie idzie.
Odpisz