Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ikony
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2015, 16:16
To uczucie kiedy wiesz że nie będziesz bo masz trudny do narysowania avatar.
Odpisz
22 listopada 2015, 13:07
@Penseta: Ale autor powiedzial że każdy ma szanse jak wyślesz np swój rysunek twojego avaatara żeby był gotowy na komiks ;)
Odpisz
22 listopada 2015, 13:13
I tak nie będę:(
Odpisz
22 listopada 2015, 13:17
@Penseta: Każdy ma szanse ;P
Odpisz
22 listopada 2015, 13:20
może masz rację...
Odpisz
22 listopada 2015, 19:56
Napewno nie ja ;-;
Odpisz
22 listopada 2015, 19:58
też masz szanse :P
Odpisz
22 listopada 2015, 23:01
ja nie mam... mój awatar jest beznadziejny
Odpisz
22 listopada 2015, 23:05
@Pro100WGebe: Możesz znaleźć się też jako przedmiot xD
Odpisz
12 listopada 2015, 18:26
kocham patrzeć na komentarze :D
,,Chce być w następnym komiksie!!!!!!11111oneoneone''
Odpisz
22 listopada 2015, 16:07
Przyznaj, że sam byś chciał :D
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2015, 17:32
@GetRekt_MLG: 1. nie 2. chciała byś
Odpisz
22 listopada 2015, 22:39
Chce być w następnym komiksie!!!!!!11111oneoneone
Odpisz
22 listopada 2015, 22:30
Zrób coś o organizacji nadludzi (mam na myśli mnie ;-) )
HAIL HYDRA
Odpisz
22 listopada 2015, 15:02
Nagle wszyscy chcą być w tym komiksie :D
Odpisz
22 listopada 2015, 15:21
@Meliendore: Ja nie :D
Odpisz
22 listopada 2015, 16:08
@kakcioo: czemu ?
Odpisz
22 listopada 2015, 17:18
@lucky20: Niezależy mi
Odpisz
22 listopada 2015, 21:14
@kakcioo: aha
Odpisz
22 listopada 2015, 13:11
3 albo 4 Jejowiczowy Reporter na głównej.
Gratulacje , panie BlackIkar!
Odpisz
22 listopada 2015, 14:52
@Jasonicos: bo to jest coś a nie popisy adeptów painta
Odpisz
22 listopada 2015, 13:27
Hmm... W sumie, to fajnie byłoby być w takim komiksie :v
Odpisz
22 listopada 2015, 13:47
@MrocznyWilk: Czemu?
Odpisz
22 listopada 2015, 14:10
@NCS_fan: Tak po prostu :V Tutaj nie ma chyba niczego do tłumaczenia.
Odpisz
22 listopada 2015, 13:56
Co poiesz na taki deal ty dasz mi wystąpić a ka to zrobię
:-)
Odpisz
22 listopada 2015, 13:52
Odpisz
22 listopada 2015, 13:46
co mu wypadło?
Odpisz
22 listopada 2015, 13:47
@Bella113: uszy
Odpisz
22 listopada 2015, 13:49
o, faktycznie
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2015, 13:10
Hehe he
Odpisz
22 listopada 2015, 13:06
Teraz ja. >:(
Odpisz
12 listopada 2015, 18:44
To ja... nawet nie będę próbował, lel.
Odpisz
12 listopada 2015, 17:47
Chce być następny już od 10 komiksów ; _ ;
Odpisz
12 listopada 2015, 17:43
Ciekawa seria, chciałbym w niej wystąpić :3
Odpisz
12 listopada 2015, 17:39
Będę? Tak się pytam (cameo?)
Odpisz