Każdy właściciel kota zna ten problem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Typowy NPC
Papierowa szkoła posting
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2016, 11:57
problem tkwi w tym, że ten gościu ma myszkę po lewej stronie...czyżby przełączył strony do zdjęcia?
Odpisz
19 listopada 2015, 17:17
Grasz lewą ręką?!
Odpisz
22 listopada 2015, 14:15
@kanapcia: Ja gram prawą a lewą klikam qwerdf
Odpisz
22 listopada 2015, 23:37
@Sebzer: nie używasz itemkow? przecie jesteś jak bronz lub silver ;_; ja się dopiero uczę z tymi itemami ale idzie już
Odpisz
23 listopada 2015, 06:39
uzywam. Ale ten tego.
Odpisz
23 listopada 2015, 07:15
@Sebzer: nie zawsze o nich pamiętasz? :D
Odpisz
23 listopada 2015, 16:07
zalezy na jakiej postaci gram. Na gnarze nigdy nie zapomnę a na nowej ppdtaci zdarza sie zapomniec co sie kupiło
Odpisz
24 listopada 2015, 20:54
@Sebzer: ja mam tak na wielu xd naprzyklad rengar ale używam gdy się przygotuję.-.
Odpisz
23 listopada 2015, 05:18
Moja kotka łazi mi przed ekranem, a jak jej się znudzi to idzie za laptop i tam śpi
Odpisz
22 listopada 2015, 18:30
Skoro dawno nie było obrazków związanych z lolem pozwole spytac jakie są wasze ulinione postacie? Mój Fizz :3
Odpisz
19 listopada 2015, 17:57
Lux poszła na supporta a blitz na mida ch**owo to widzenie
Odpisz
19 listopada 2015, 23:18
@DDGKeu: Wut? Garen adc czy heala wziął na topa!?
Odpisz
22 listopada 2015, 13:05
@DDGKeu: Siv hd nie oglądałeś? :D
Odpisz
22 listopada 2015, 13:08
@DDGKeu: Gdzie widzisz problem?
Lux może tez isc na mida z wyczerpaniem ;-;
Odpisz
22 listopada 2015, 18:10
@wiking101: A dlaczego nie adc ?
Kiedy nim grałem to miałem staty 12-0
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2015, 15:26
tutaj nic nie było, missclick.
Odpisz
22 listopada 2015, 15:20
Gorzej jak na klawiaturze
Odpisz
22 listopada 2015, 14:47
Każdy zna ten problem kiedy blitzcrank z ignitem idzie mida a lux z exhaustem na suppa....
Odpisz
19 listopada 2015, 16:02
Heal na Garenie i Varus tep+ignite
Odpisz
19 listopada 2015, 16:25
@drzewiec: Taki LCSowy lane swap XD
Odpisz
19 listopada 2015, 17:12
@drzewiec: Bronze confirmed
Odpisz
22 listopada 2015, 14:46
@drzewiec: więc to musi być unranked
Odpisz
22 listopada 2015, 13:09
Widzę że nie masz 30lvl/grasz na rankedach na bronzy/masz bronzowe mmr na normalach
Odpisz
22 listopada 2015, 13:22
@MDDawid1: A widzę że kolega to wysoce wykwalifikowany przywoływacz ze potrafi to ocenić, niektórzy specjalnie nie grali rankingowych w tym sezonie
Odpisz
22 listopada 2015, 13:27
@Twisted_Grim: Ja nie gram rankedów bo raczej lol dla większości ludzi to zabawa a na rankedach się spinają.
Odpisz
22 listopada 2015, 14:13
@Twisted_Grim: przecież napisałem że gra 3cia opcja to bronzowe mmr na rankedach... Mógłby nie grać rankedów ale jeśli nie gra jak bronz to na normalach powinien grać z co najmniej silverami
Odpisz
22 listopada 2015, 14:08
report rengar
Odpisz
22 listopada 2015, 14:03
Kto normalny gra z myszką po lewej stronie?
Odpisz
19 listopada 2015, 16:01
(jeżeli to ty grasz) to jaką postacią? :D
Odpisz
19 listopada 2015, 16:51
to nie ja ale gram nocturnem ciagle .
Odpisz
19 listopada 2015, 17:53
@legend77: mój draven <3
Odpisz
22 listopada 2015, 13:29
DRAAAAAAAAAVENNN*
Odpisz
22 listopada 2015, 13:14
Obrazek o kotach, a komentarze pełne LoLa
Odpisz
22 listopada 2015, 13:07
No, moja kicia raz wskoczyła na klawiature i wygrałem, ale jak ku*wa wejdzie mi na ręke i myszkę to się ...
Odpisz