Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar scrof

3 stycznia 2016, 11:57

problem tkwi w tym, że ten gościu ma myszkę po lewej stronie...czyżby przełączył strony do zdjęcia?

Avatar kanapcia

19 listopada 2015, 17:17

Grasz lewą ręką?!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Sebzer

23 listopada 2015, 16:07

zalezy na jakiej postaci gram. Na gnarze nigdy nie zapomnę a na nowej ppdtaci zdarza sie zapomniec co sie kupiło

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2015, 20:54

@Sebzer: ja mam tak na wielu xd naprzyklad rengar ale używam gdy się przygotuję.-.

Avatar shilla

23 listopada 2015, 05:18

Moja kotka łazi mi przed ekranem, a jak jej się znudzi to idzie za laptop i tam śpi

Avatar Evi95

22 listopada 2015, 18:30

Skoro dawno nie było obrazków związanych z lolem pozwole spytac jakie są wasze ulinione postacie? Mój Fizz :3

Avatar DDGKeu

19 listopada 2015, 17:57

Lux poszła na supporta a blitz na mida ch**owo to widzenie

Avatar wiking101

19 listopada 2015, 23:18

@DDGKeu: Wut? Garen adc czy heala wziął na topa!?

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2015, 13:05

@DDGKeu: Siv hd nie oglądałeś? :D

Avatar Youtuber

22 listopada 2015, 13:08

@DDGKeu: Gdzie widzisz problem?
Lux może tez isc na mida z wyczerpaniem ;-;

Avatar DDGKeu

22 listopada 2015, 18:10

@wiking101: A dlaczego nie adc ?
Kiedy nim grałem to miałem staty 12-0

Avatar Adrian3107

Edytowano - 22 listopada 2015, 15:26

tutaj nic nie było, missclick.

Avatar kakcioo

22 listopada 2015, 15:20

Gorzej jak na klawiaturze

Avatar harryolo

22 listopada 2015, 14:47

Każdy zna ten problem kiedy blitzcrank z ignitem idzie mida a lux z exhaustem na suppa....

Avatar drzewiec

19 listopada 2015, 16:02

Heal na Garenie i Varus tep+ignite

Avatar KoziLowca

19 listopada 2015, 16:25

@drzewiec: Taki LCSowy lane swap XD

Avatar Szeptol02

19 listopada 2015, 17:12

@drzewiec: Bronze confirmed

Avatar Ares011

22 listopada 2015, 14:46

@drzewiec: więc to musi być unranked

Avatar MDDawid1

22 listopada 2015, 13:09

Widzę że nie masz 30lvl/grasz na rankedach na bronzy/masz bronzowe mmr na normalach

Avatar Twisted_Grim

22 listopada 2015, 13:22

@MDDawid1: A widzę że kolega to wysoce wykwalifikowany przywoływacz ze potrafi to ocenić, niektórzy specjalnie nie grali rankingowych w tym sezonie

Avatar Fina258

22 listopada 2015, 13:27

@Twisted_Grim: Ja nie gram rankedów bo raczej lol dla większości ludzi to zabawa a na rankedach się spinają.

Avatar MDDawid1

22 listopada 2015, 14:13

@Twisted_Grim: przecież napisałem że gra 3cia opcja to bronzowe mmr na rankedach... Mógłby nie grać rankedów ale jeśli nie gra jak bronz to na normalach powinien grać z co najmniej silverami

Avatar Egzi01

22 listopada 2015, 14:08

report rengar

Avatar Darkox

22 listopada 2015, 14:03

Kto normalny gra z myszką po lewej stronie?

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2015, 16:01

(jeżeli to ty grasz) to jaką postacią? :D

Avatar legend77

19 listopada 2015, 16:51

to nie ja ale gram nocturnem ciagle .

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2015, 17:53

@legend77: mój draven <3

Avatar Fina258

22 listopada 2015, 13:29

DRAAAAAAAAAVENNN*

Avatar popek9001

22 listopada 2015, 13:14

Obrazek o kotach, a komentarze pełne LoLa

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2015, 13:07

No, moja kicia raz wskoczyła na klawiature i wygrałem, ale jak ku*wa wejdzie mi na ręke i myszkę to się ...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Typowy NPC

Papierowa szkoła posting

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Rel

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka