Batman, Superman! Ogarnijcie się, chłopcy!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobrze czasem się oderwać
Rel
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2019, 20:00
Co ja oglądam?
Odpisz
12 listopada 2015, 17:33
batpenis
.
.
Sorry nie mogłem
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2015, 10:21
Wpisałam to w gógle grafika ;_; Bogowie nie ;_;
Odpisz
14 listopada 2015, 10:41
Ja też to wpisałam. Straszne... ๏_๏
Odpisz
14 listopada 2015, 11:00
*google
Odpisz
14 listopada 2015, 12:35
mówi się gógle, panie ch**owy grammar nazi
Odpisz
14 listopada 2015, 12:42
O nie! Jon Spaghetti ma wroga!
Odpisz
14 listopada 2015, 12:44
o nie! wczas się skapłeś?
Odpisz
14 listopada 2015, 12:52
jes
Odpisz
14 listopada 2015, 14:11
"Bogowie nie"? Co od razu na nich zwalasz ;-; Oni też nie mają łatwego życia, a ty im jeszcze batpenisy dowalasz ;-;
Odpisz
15 listopada 2015, 11:07
po pierwsze nie jestem grammar nazi po drugie jeszcze nigdy nie widziałem w internetach żeby pisało się "gógle"
Odpisz
23 listopada 2015, 16:36
u made my day
Odpisz
23 listopada 2015, 17:10
@Miguelp: Och, dziękuję ;)
Odpisz
23 listopada 2015, 17:34
superpenis
.
.
.
sorka ja też musiałam
Odpisz
23 listopada 2015, 17:36
za co?
Odpisz
14 listopada 2015, 22:24
Kiedys p. od techniki zarzucila mojemu kumplowi, ze gadal, czy cos takiego, ale on jej udowodnil, ze to nie prawda i tak tez bylo. A pozniej dodal "niech sie pani w koncu otrzasnie". Ten tekst na lekcji z grobowa cisza tak nas rozsmieszyl, ze w tym momencie skonczyla sie lekcja... taki z niego smieszek.
Odpisz
14 listopada 2015, 15:55
Zajrzałem do złej strony Internetu
Odpisz
14 listopada 2015, 10:45
ale niezłe
Odpisz
14 listopada 2015, 10:04
Zgaduje, że to gejowski pornol ;-;
Odpisz
14 listopada 2015, 10:41
@wojtekrozrabiaka: nie to musical o bohaterach
Odpisz
12 listopada 2015, 16:30
co zostało zobaczone już się nie odzobaczy ;-;
Odpisz
12 listopada 2015, 17:13
@MLG_Archimedes: przeczytałam zboczone ;-;
Odpisz
12 listopada 2015, 16:11
Coś tam wystaje ;-;
Odpisz
12 listopada 2015, 16:33
@eRJot: To raczej normalne, że facet ma penisa. Większy powód do zdziwienia byłby, jakby nie wystawało.
Odpisz