Rozwiązanie może być tylko jedno
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Przyszłość jest piękna
Przerwa na herbatkę
Deal życia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2015, 21:27
Każdy hasztag #PrayForFrance przywraca do życia jedną ofiarę zamachów, a flaga na profilowym dwie...
Odpisz
15 listopada 2015, 22:55
@Mrs_Carro: wszystkie ofiary zamachu oraz 7566445235643 dodatkowych osob ozylo, to cud! szatan ich nienawidzi
Odpisz
17 listopada 2015, 17:12
@Mrs_Carro: A co z #prayforterrorists
Odpisz
17 listopada 2015, 17:31
@Janusz_Przewodnik: #SrajforParis
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2015, 01:00
[usunięty]
Odpisz
17 listopada 2015, 22:42
Ten koleś ma najlepsze pomysły
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2015, 21:00
Powtórzę się, flaga jest symbolem solidarności, a nie walki z terroryzmem. Ile to q*wa można powtarzać? A co do zamachów, to 3/4 rozpoznanych zamachowców byli obywatelami Francji pochodzenia Arabskiego, więc tym razem to nie imigranci.
Odpisz
15 listopada 2015, 23:36
@Maks2603: Nie ma to jak kliknąć jeden przycisk i mówić jaki to jesteś solidarny. Zrób coś
Ja zrobiłem tapetę w SFM ku chwałę wolnej Francji, w której obecnie panuje wojna o Europę. Równie bezużyteczne, ale włożyłem w to jakieś dwie godziny swojego czasu i zamierzam jeszcze nad nią popracować. Nikomu to nie pomoże, ale według mnie, zmiana awatara na flagę, co zajmuje może 5 sekund i myślenie, że się solidaryzujesz, to kpina i obraza dla ofiar zamachu.
Odpisz
16 listopada 2015, 14:26
Tutaj chodzi o symbol, że ja o tym wiem i współczuję. Świeczka na grobie zmarłego też nic nie daje, też jest proste, ale to jest symbol.
Odpisz
16 listopada 2015, 15:26
@Maks2603: Żeby postawić znicz na grobie, przynajmniej go kupujesz i idziesz na ten cmentarz.
Odpisz
16 listopada 2015, 18:36
Ale znak solidarności jest tylko znakiem, ma on wyrażać to, że o tym wiemy i współczujemy, nie musi to być symbol wykonany ciężka pracą, on ma być. Oczywiście bardzo fajnie, że zrobiłeś coś od siebie, to oznacza, że chciałbyś się jednak mocniej zaangażować i pokazać coś więcej. Wracając do prostych znaczących symboli, w książkach, filmach, grach i w prawdziwych wydarzeniach pojawiały się proste, ale wiele znaczące gesty i symbole.
Odpisz
17 listopada 2015, 22:24
@Maks2603: to wyloguj się z FB i jedź zapalić świecie do Paryża, taki symbol jest chyba trochę bardziej ludzki
Odpisz
17 listopada 2015, 19:25
Tak wam przeszkadza że ktoś sobie ustawi profilowe w filtrze Francji.może chce po prostu pokazać innym że szkoda mu francuzów
Odpisz
17 listopada 2015, 18:32
A może Francja przestanie finansować terrorystów za pomocą zasiłków?
Odpisz
17 listopada 2015, 17:48
"We Francji doszło do ataków terrorystycznych. Musimy coś z tym zrobić!"
Nie, nie musimy. Nie musimy też robić o coś takiego jakiejś afery, tym bardziej że jakoś cicho jest w świecie o krajach trzeciego świata, wojnach na bliskim wschodzie, polityce Korei Północnej...
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2015, 20:39
Niestety, taka jest prawda.
Ludzie myślą , że jeśli ustawią sobie filtr z flagą Francji na profilowym to pomogą.
Odpisz
17 listopada 2015, 17:20
@Jasonicos: Własnie.
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2015, 17:25
@Archeologwinternetach: napisał gosciu co ma filtr z flagą francji
Odpisz
17 listopada 2015, 17:27
@arceus1: Specjalnie?
Odpisz
17 listopada 2015, 17:04
Hahaha skończcie ku*wa już.
Odpisz
16 listopada 2015, 13:55
Śmieszne lecz prawdziwe
Odpisz
16 listopada 2015, 00:21
-siema, czemu masz flagę Francji na awatarze?- *bo pomagam Francji* -w jaki sposób?- *nw, ale jakoś pomagam*
Odpisz
15 listopada 2015, 20:37
Tru
.
.
.
.
.
mna
Odpisz
15 listopada 2015, 20:38
@Amazing_Engineer: pls staph ;-; u r drunk
Odpisz
15 listopada 2015, 20:39
@world_ball: ale o co ci chodzi
Odpisz
15 listopada 2015, 20:44
@Amazing_Engineer: du ju spik inglisz?
Odpisz
15 listopada 2015, 20:44
@world_ball: jes,aj dont
Odpisz
15 listopada 2015, 20:47
@Amazing_Engineer: serio? ;-; ,,yes, i dont"
plz
Odpisz
15 listopada 2015, 20:49
@world_ball: najpierw piszesz mi du ju spik inglisz a teraz mnie poprawiasz
Odpisz
15 listopada 2015, 20:51
@Amazing_Engineer: gdybyś nie ogarnął, chodziło mi o twój sposób bycia i pisownię ;-;
Odpisz
15 listopada 2015, 23:39
@Amazing_Engineer: Yes, I don't Ha ha ha
Muszę to wykorzystać
Odpisz