Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2015, 23:28

Mój nowy laptop ledwo udźwignie The Forest na ultra low na najmniejszym oknie z wyłącznymi wszystkimi rzeczami oprócz skype . No cóż gratuluje i życzę miłej gry .

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2015, 16:02

Bo laptopy nie są do gier... tak to jest jak kupuje się laptop za 1000 złotych :v

Avatar Szczyt_jeja

17 listopada 2015, 16:05

laptopy są do gier, tylko trzeba kupić ten lepszy. Na moim sprzed 5 lat chodzi Payday 2 na najwyższych i wiedźmin 2.

Avatar Darwineek

17 listopada 2015, 16:19

Poważnie dla mnie forest to dramat. Ja mam GTX 850m i i7-4510u i 8 GB RAM'u. Też ledwo co chodzi, a takie gry jak Wiedźmin 2 na ultra, czy jak Far Cry 4 na 1280x720 ale na ultra. Dziwna ta gra.

Avatar Xaxaxa

17 listopada 2015, 17:46

@Darwineek: to i tak słabo, chociaż zależy ile dałeś za laptopa

Avatar Darwineek

17 listopada 2015, 19:50

@Xaxaxa: 3,3k.

Avatar Xaxaxa

17 listopada 2015, 20:42

@Darwineek: To przepłaciłeś

Avatar Darwineek

17 listopada 2015, 20:50

@Xaxaxa: Nie wiem, w mediamarkt. Tam wszystko jest drogie. Komp z i3 był za 2,5k. Z GTX 560.

Avatar Xaxaxa

17 listopada 2015, 20:51

@Darwineek: to już w ogóle xD Polecam samemu złożyć PC'ta sam nawet mógłbym pomóc

Avatar Darwineek

17 listopada 2015, 20:59

@Xaxaxa: Trochę się spóźniłeś. Ale ta gra jest jakaś specyficzna. Bardzo wysokie ma wymagania. Reszta nowych chodzi elegancko. Przykładowo Assassin's Creed : Rogue chodzi na 1980x1080 na ultra, w jakichś 56 fps głównie.

Avatar Xaxaxa

17 listopada 2015, 21:13

@Darwineek: Optymalizacja zepsuta pewnie

Avatar Darwineek

17 listopada 2015, 21:14

@Xaxaxa: Czasami w patchach były optymalizacje. Ale i tak nawet na wysokich Isamu nie działa w nawet 50 fps. Nawet na jego kompie :P

Avatar Slenderowiec2012

18 listopada 2015, 01:04

Mój laptop nie potrafi uciągnąć Minecraft w stałych 20FPS.

Avatar Darwineek

18 listopada 2015, 15:25

@Slenderowiec2012: To pozdrawiam. Ja Minecrafta uciągnąłem w 60 fps, na 1920x1080 + shadery. Nie wiem jak słabego kompa czy lapka można mieć, żeby mc w 20 fps nie uciągnąć.

Avatar Slenderowiec2012

18 listopada 2015, 16:01

@Darwineek: Laptop z komunii :v

Avatar JaJestemZWami

15 grudnia 2015, 19:29

Nie ma to jak mieć dwa giga ram, procesor AMD Atholm II X2 i karte graficzną Geforce 220.

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2015, 20:07

@JaJestemZWami: A no .

Avatar Hank1212

17 listopada 2015, 16:21

Ej! A wiecie, że Shaun...

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2015, 16:45

@Hank1212: czyta się "Szon" tak wiemy

Avatar Xerwis

17 listopada 2015, 17:53

@Hank1212: Jest dyrektorem Instytutu ?

Avatar Hank1212

17 listopada 2015, 18:18

Przejrzałeś mnie! :/

Avatar brawo_ja

17 listopada 2015, 17:10

a dwie minuty później blue screen

Avatar druid6

17 listopada 2015, 16:59

Ja mam podobną reakcje gdy mój 9 letni komputer po prostu odpali .

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2015, 16:57

Mi nie działa... bo nie mam :D

Avatar Segiusgs

16 listopada 2015, 21:24

I po chwili.

Avatar Maks2603

16 listopada 2015, 21:33

@Segiusgs: Akurat byłby w kliamtach Fallout'a :D

Avatar Fox9191

16 listopada 2015, 23:28

@Segiusgs: Po 5 min :

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2015, 21:05

myślałem że będzie wersja z szkieletem i wybuchem :D

Avatar DMCJCD

16 listopada 2015, 21:04

Ahh... ten młody Vader... aż się łezka w oku kręci :')

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Ładne rzeczy

Lekko nie będzie

Papierowa szkoła posting

To musiało być męczące

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka