memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 16 listopada 2015, 17:00
*zabija tego gościa* tron jest wolny! Kto chce usiąść?
Odpisz
16 listopada 2015, 17:22
@Lord_Voldemort: ja! Mam do tego prawo będąc szczytem_jeja.
16 listopada 2015, 17:23
@Szczyt_jeja: *wchodzi ci na kolanach*To skoro jesteś szczytem to ja będę twoim kotem. :v
16 listopada 2015, 17:43
@Lord_Voldemort: Ja jestem Serdelką z Fejsa, dlatego ja mam pierwszeństwo.
16 listopada 2015, 18:09
@Szczyt_jeja: To ja będę twoim obrońcą.
16 listopada 2015, 18:17
@NathanDrake: mianuję Cię Generałem Wojska Jejowego.
16 listopada 2015, 19:58
@Szczyt_jeja: Moge być doradcą?
16 listopada 2015, 20:05
@Lord_Voldemort: tak, jeśli załatwisz armię dementorów (to się chyba tak pisze).
16 listopada 2015, 20:08
@Szczyt_jeja: Mogą być śmierciożercy?
Edytowano - 16 listopada 2015, 20:10
@Lord_Voldemort: oczywiście. Załatw jeszcze horkruksy (znowu nie wiem jak się to pisze).
16 listopada 2015, 20:11
@Szczyt_jeja: To ja İch mam
16 listopada 2015, 20:37
@Szczyt_jeja: Ej... Mogę być głównym zrzedą?
16 listopada 2015, 20:42
jak chcesz.
16 listopada 2015, 20:47
@Szczyt_jeja: Jezu, nikt nie potrafi poprawnie odpowiedzieć początkującym jejowiczom. Idę się powiesić.
17 listopada 2015, 14:08
@Szczyt_jeja: To ja będę tłumił dla ciebie bunty.
23 listopada 2015, 00:58
@Szczyt_jeja: mogę być najważniejszym organem państwowym ( poza królem) czyli dowódcą tajnej policji i zwierzchnikiem aparatu represji
26 marca 2016, 22:46
@Miguelp: Emmm.... Walcie się. *wysadza tron*
26 kwietnia 2016, 20:20
@Szczyt_jeja: będe twoim ninja
26 kwietnia 2016, 20:27
@Szczyt_jeja: Mogę być twoim skrytobójcą?
17 listopada 2015, 19:47
Pozyczy ktoś gumowe je**dlo?
Edytowano - 16 listopada 2015, 17:22
Nie bo ja!
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 listopada 2015, 17:00
*zabija tego gościa* tron jest wolny! Kto chce usiąść?
Odpisz
16 listopada 2015, 17:22
@Lord_Voldemort: ja! Mam do tego prawo będąc szczytem_jeja.
Odpisz
16 listopada 2015, 17:23
@Szczyt_jeja: *wchodzi ci na kolanach*To skoro jesteś szczytem to ja będę twoim kotem. :v
Odpisz
16 listopada 2015, 17:43
@Lord_Voldemort: Ja jestem Serdelką z Fejsa, dlatego ja mam pierwszeństwo.
Odpisz
16 listopada 2015, 18:09
@Szczyt_jeja: To ja będę twoim obrońcą.
Odpisz
16 listopada 2015, 18:17
@NathanDrake: mianuję Cię Generałem Wojska Jejowego.
Odpisz
16 listopada 2015, 19:58
@Szczyt_jeja: Moge być doradcą?
Odpisz
16 listopada 2015, 20:05
@Lord_Voldemort: tak, jeśli załatwisz armię dementorów (to się chyba tak pisze).
Odpisz
16 listopada 2015, 20:08
@Szczyt_jeja: Mogą być śmierciożercy?
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2015, 20:10
@Lord_Voldemort: oczywiście. Załatw jeszcze horkruksy (znowu nie wiem jak się to pisze).
Odpisz
16 listopada 2015, 20:11
@Szczyt_jeja: To ja İch mam
Odpisz
16 listopada 2015, 20:37
@Szczyt_jeja: Ej... Mogę być głównym zrzedą?
Odpisz
16 listopada 2015, 20:42
jak chcesz.
Odpisz
16 listopada 2015, 20:47
@Szczyt_jeja: Jezu, nikt nie potrafi poprawnie odpowiedzieć początkującym jejowiczom. Idę się powiesić.
Odpisz
17 listopada 2015, 14:08
@Szczyt_jeja: To ja będę tłumił dla ciebie bunty.
Odpisz
23 listopada 2015, 00:58
@Szczyt_jeja: mogę być najważniejszym organem państwowym ( poza królem) czyli dowódcą tajnej policji i zwierzchnikiem aparatu represji
Odpisz
26 marca 2016, 22:46
@Miguelp: Emmm.... Walcie się. *wysadza tron*
Odpisz
26 kwietnia 2016, 20:20
@Szczyt_jeja: będe twoim ninja
Odpisz
26 kwietnia 2016, 20:27
@Szczyt_jeja: Mogę być twoim skrytobójcą?
Odpisz
17 listopada 2015, 19:47
Pozyczy ktoś gumowe je**dlo?
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2015, 17:22
Nie bo ja!
Odpisz