Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BartoliniMg

2 czerwca 2023, 15:18

Fallout 4 to jednak nie szkoda

Avatar Rafik005

7 lipca 2018, 17:23

FALLOUT 4 to jednak był nie wypal

Avatar
ZajebistyDzieciak

21 sierpnia 2018, 22:16

@Rafik005: możliwe

Avatar DziwnyPan

20 marca 2017, 21:10

Ahhh polecam pecety

Avatar
Konto usunięte

8 października 2017, 16:12

@DziwnyPan: jak przypadkowo podrzesz kod to co zrobisz

Avatar DziwnyPan

8 października 2017, 21:40

juz mam wpisany :/ pogram sobię

Avatar
Konto usunięte

8 października 2017, 22:33

@DziwnyPan: to go odpiszesz

Avatar DziwnyPan

8 października 2017, 23:42

co?

Avatar mastersuchar

11 listopada 2016, 06:58

* płacz

Avatar rogaliq

3 września 2016, 10:06

Racja. Nie dość, że xone, to jeszcze fallout 4 zepsuty ;_;

Avatar Kirito

2 czerwca 2016, 21:35

Je**ć Fallouta! :D

Avatar jajepl

16 stycznia 2016, 20:45

Xbox to gówno

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2016, 13:46

@jajepl: tak jak twoje życie. (czekam na hejty od peesowcow)

Avatar SHAWSHANK

30 grudnia 2015, 02:09

PC towcy mają lepiej.

Avatar KacperUE

29 grudnia 2015, 14:09

made in XBOX

Avatar misterpocker

17 listopada 2015, 16:52

Zapalmy znicze. [*]

Avatar zuzakina

17 listopada 2015, 19:52

Avatar Valut_Girl

6 grudnia 2015, 21:16

Avatar Valut_Girl

4 grudnia 2015, 21:06

T.T

Avatar makocko

19 listopada 2015, 14:21

kondolencje ziomuś

Avatar rudamalpa

17 listopada 2015, 23:22

18+

Avatar julo2002

17 listopada 2015, 18:44

Łączmy się w buli...

Avatar serio

17 listopada 2015, 18:11

Na x-kupe to zero strat. To nawet korzyść.

Avatar Mewtwo1

17 listopada 2015, 18:50

@serio: wyjdź

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2015, 20:35

@serio: lepiej na PC jak wyjdzie

Avatar kakcioo

12 grudnia 2015, 14:24

@serio: x kupa to jesteś ty. Ciebie nawet na ps2 niestać

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Fergus

Nie idź!

Pozdrawiam świetliki

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka