Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Adamvvv1488

13 października 2016, 14:53

@KontoUsunięte: mój brat i tata pojechali do star wars 7 mój brat ma 18 lat a tata 47 lat

Avatar Masellko

6 maja 2016, 14:26

Wreszcie zapiął koszulę!

Avatar sokka11

28 maja 2016, 11:28

@Masellko: bo mu włosy na klacie posiwiały ;-)

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2015, 20:02

Kto się wybiera do kina na star wars? :3

Avatar UkoukoTFM

Edytowano - 18 listopada 2015, 20:12

Każdy. O ile wcześniej nie dojdzie do Apokalipsy.

Avatar Lord_Voldemort

18 listopada 2015, 20:12

Ja

Avatar Omeg12

18 listopada 2015, 21:17

Nawet nie lubię Gwiezdnych Wojen, ale i tak zobaczę film jak wyjdzie.

Avatar Rogalik_Z_Czekolada

1 lutego 2016, 13:54

@Omeg12: Jak można nie lubić?

Avatar Omeg12

1 lutego 2016, 14:05

@Rogalik_Z_Czekolada: Pierwsze trzy części mają w najlepszym razie przeciętne aktorstwo, absurdalnie przestarzałe efekty i jak na space operę kompletnie ignorują wszystko w jakimkolwiek stopniu związane z nauką. Najlepsza część to piątka, ale i ona ma masę głupawych momentów i delikatnie mówiąc z nóg nie zwala. Prequele natomiast to wręcz festiwal złego aktorstwa, okropnego CGI, kiepskiej komedii, nienaturalnych dialogów i bezsensownej choreografii.

Podsumowując: Nie tak znowu trudno.

Avatar Rogalik_Z_Czekolada

1 lutego 2016, 14:17

@Omeg12: Aha.Ja po raz trzeci wczoraj oglądałam piątke i rżałam ze śmiechu.

Avatar Rogalik_Z_Czekolada

1 lutego 2016, 13:54

Kiedyś lepszy.

Avatar Capitan_Fail

31 stycznia 2016, 07:39

Udało mu się zapiąć koszulę.

Avatar Jedenzwielu

19 listopada 2015, 17:42

1977 - 2015

Avatar Dexterek

19 listopada 2015, 15:44

Indiana Han - Zaginiony Chewbacca

Avatar Dexterek

19 listopada 2015, 15:43

Indiana Solo - Klątwa Chewbaccki

Avatar mariusza

18 listopada 2015, 21:00

Dziś lepiej wygląda ale i tak lubię oglądać tamtego

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2015, 20:58

INDIANA JONES!!!

Avatar BruceWayne

18 listopada 2015, 20:50

Dalej jest za**bisty.

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2015, 20:15

Kamizelka mu urosla XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jakby trochę nie fair

Mało znany szczegół

Niezniszczalne

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka