Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Przypałowo
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Były nóżki, nie ma nóżek
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2015, 21:06
Moje dzieciństwo ;-;
Odpisz
18 listopada 2015, 07:42
@Szeptol02: i moje też...😢
Odpisz
18 listopada 2015, 20:51
@Kasiuula: I moje :)
Odpisz
18 listopada 2015, 22:29
@Szeptol02: Przeczytałam: "moje dziewictwo ;-;". Na górze opakowania jest napisane "gruszkowe psoty". Przypadek?
Odpisz
2 lipca 2018, 00:15
@NightFox: Chyba tak.
Odpisz
18 listopada 2015, 22:35
Ja używam original source
Odpisz
15 kwietnia 2018, 16:17
@kakcioo: same
Odpisz
17 listopada 2015, 21:07
Koledzy z mojej klasy wiedzą co mi teraz po głowie chodzi ;-;
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2015, 21:10
@SirPomarancza: co ?
Odpisz
17 listopada 2015, 21:11
@SirPomarancza: ?
Odpisz
17 listopada 2015, 21:20
@nalesniki: Błażej...
Odpisz
17 listopada 2015, 21:30
@SirPomarancza: XD
Odpisz
18 listopada 2015, 20:38
@SirPomarancza: Wszy?
Odpisz
18 listopada 2015, 20:40
Błażej :)
Odpisz
19 listopada 2015, 06:45
To jest taki pseudo-hipis. Śmierdzi, ma długie włosy i cały czas pokazuje "✌"
Odpisz
20 kwietnia 2016, 17:38
@SirPomarancza: fajny avatar
Odpisz
4 lipca 2016, 21:28
@SirPomarancza: Ale że tak agresywnie?
Odpisz
18 listopada 2015, 21:17
Albo dla dzieci
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2015, 20:22
I ten napis na górze "gruszkowe psoty"... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 listopada 2015, 20:25
@weraina: Będą bawić się gruszką.
Odpisz
18 listopada 2015, 20:28
@Archeologwinternetach: (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 listopada 2015, 20:30
@Archeologwinternetach: Niech się bawią czym chcą, tylko niech pamiętają, że najpierw trzeba owocki umyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej w szamponie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 listopada 2015, 20:57
@weraina: (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 listopada 2015, 20:39
Na dole komentarze się zbudowały.
Odpisz
18 listopada 2015, 20:37
Jakie cudowne dredy XD
Odpisz
18 listopada 2015, 20:06
jej jestem hipisem♥♡
Odpisz
18 listopada 2015, 20:07
@urkiso123:
Odpisz
18 listopada 2015, 20:33
@kamykPL: zostaw tego biednego pracownika podróby mc donalda
Odpisz
18 listopada 2015, 20:04
oddawaj mój szampon...
Odpisz
17 listopada 2015, 23:15
Bobini? Bombini?!
Odpisz
17 listopada 2015, 21:46
przypomniało mi się DONT HUG ME IM SCARED ;-;
Odpisz
17 listopada 2015, 22:27
@Filski: Let's be HEALTHY! :D
Odpisz
17 listopada 2015, 21:56
Przeczytałem Boobini. Czy jestem nienormalny?
Odpisz