Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AidenPearce

6 stycznia 2016, 16:20

JEŚLI 1 TO TOMB RAIDER TO... ZABIJĘ SIĘ ja mam tomb raider i jest za**bisty tylko trochę nudne zwiedzanie grobowców

Avatar tombraider100

31 sierpnia 2017, 09:35

@AidenPearce: To z tą starszą grafiką to tomb raider 3 a to z tą piękna nową grafiką to rise of the tomb raider (najnowsza cześć serii tomb raider)

Avatar TypowyJejowicz

9 kwietnia 2018, 20:30

@AidenPearce: Co Ci nie pasuje?

Avatar tombraider100

9 kwietnia 2018, 20:31

@TypowyJejowicz: Popieram ✌✌🔥🔥

Avatar wojtekrozrabiaka

19 listopada 2015, 18:13

Na drugim zdjęciu wygląda jak prawdziwe. ;_;

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 23:38

@wojtekrozrabiaka: Trzeba się przyzwyczaić do nowych gier ;P

Avatar tombraider100

27 grudnia 2016, 17:00

Avatar tombraidercollector

20 grudnia 2015, 15:45

kocham tomb raidera

Avatar tombraider100

27 grudnia 2016, 16:59

@tombraidercollector: Ja też w przyszłości zostanę archeologiem

Avatar AidenPearce

6 stycznia 2016, 16:21

Fani tomb raider! Jeśli macie xboxa to jest plus! Bo rise of jest na xbox 360!

Avatar tombraider100

18 czerwca 2016, 16:53

@AidenPearce: Teraz jest na pc .

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 23:39

Zdecydowanie to zmiana na lepsze.

Avatar Sebzer

19 listopada 2015, 18:26

popłakałem się ;-;
wtf?

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2015, 18:29

@Sebzer: jesteś fanem tomb rider! :D

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 16:19

FANI TOMB RIDER! ŁĄCZMY SIĘ!

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 16:42

tylko że nie jestem fanem niestety, ale film oglądałem xd

Avatar ozi12

2 grudnia 2015, 20:20

łończem siem

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 20:25

@ozi12: yay

Avatar SHATAN666

2 grudnia 2015, 18:56

kolejna idiotka w shortach zimą i będzie narzekać "kochanie daj mi kurtkę bo zimnoooo" ....

Avatar maroko11

2 grudnia 2015, 16:42

Przez dwie sekundy myślałem że to 2. zdjęcie jest prawdziwe xD

Avatar jojo4321

2 grudnia 2015, 18:42

@maroko11: No widzisz a to tylko screen ze słabego XONE

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 16:49

Piękne *o*

Avatar Damn_Worl

19 listopada 2015, 21:02

ale jedno się nie zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar kakcioo

2 grudnia 2015, 16:01

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 16:41

@Damn_Worl: Te............łokcie

Avatar tigrpl

19 listopada 2015, 18:08

Z dżungli do Syberii.

Avatar pavlopavo

2 grudnia 2015, 16:11

@tigrpl: *Na Syberię.

Avatar romeliusz

19 listopada 2015, 21:07

Ostatnio grałam w jedynkę ale się wku*wiłam na ten pokój z ogniami ;_;

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2015, 18:19

Stare czasy kiedy w grze nie było mapki, podpowiedzi a gry były trudne.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To się nie może nie udać

Brawo za czujność!

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Niegrzeczny Oskarek

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka