Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Trinitrotoulentn

11 lutego 2017, 22:45

Można by to przerobić na kurort wypoczynkowo-towarzyski dla jejaków. W wakacje jejacy mogliby przyjechać tu na odpoczynek. Każdy nosiłby plakietkę z nickiem i avatarem i jejacy znaliby się z twarzy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar PAtrycjaX

25 lipca 2018, 15:23

Lubię domki w lesie

Avatar orzech39

3 października 2021, 09:37

@Trinitrotoulentn: i jak pomysł?

Avatar xdlolxdlol

26 stycznia 2021, 09:22

Ja

Avatar jakubm125

Edytowano - 22 listopada 2015, 14:07

Nie, niech cię wpie**olą niedźwiedzie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar kartka_w_kratke

22 listopada 2015, 17:20

@Rina14: Wszystko. Odpowiedź to wszystko.

Avatar dhkaja2

24 listopada 2015, 17:06

@OwieczkaDawid: Ooo tak :)

Avatar macmacmaster

Edytowano - 23 listopada 2015, 17:30

Nie ale zrzuce bombę bo jesteś hipsterem. Ktoś pomoże? Sam nie załaduje tego ckm-a. (wyjmóje naboje z pudła)

Avatar Dexterek

23 listopada 2015, 15:12

Rucham wszystko i... czk co ? Oj źle ... przeczytałem o_o

Avatar Gal_Anonim

22 listopada 2015, 22:46

A poszukujesz zwierzątka?

Avatar MokryAdam

22 listopada 2015, 14:42

A po tygodniu. "Było wyjechać w Bieszczady".

Avatar JasiokPL

22 listopada 2015, 19:30

@MokryAdam: No KU*WA Właśnie XD

Avatar JasiokPL

22 listopada 2015, 19:28

Jeśli jest wi-fi i prąd to... TAK!!!!!!!

Avatar IkoUchiha

22 listopada 2015, 19:21

Nie bo będzie scenariusz jak z teledysku "1957" Miloo Greene. :c

Avatar mooped

22 listopada 2015, 18:19

ja za wszyskie pieniądze nakupuję wódy i bedziemy balować

Avatar kakcioo

22 listopada 2015, 15:16

Nie, bo mam swój duży dom

Avatar mrkhrova

22 listopada 2015, 15:48

@kakcioo: To podchodzi pod chwalenie się statami xd

Avatar MDDawid1

22 listopada 2015, 14:30

Jest prąd internet duże miasto do 30km

Avatar Sebzer

22 listopada 2015, 14:19

bez internetu

Avatar mitor22

22 listopada 2015, 14:18

Ja mogę.

Avatar Archeologwinternetach

22 listopada 2015, 14:03

Też chętnie zamieszkałbym na dnie jeziora.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cel namierzony

Zapraszamy

To będzie bolało

Dobrze czasem się oderwać

Były nóżki, nie ma nóżek

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka