Specjalnie obijam się o ludzi ubranych w ciuchy moro
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trzeba brać osobną torbę
Chciał tylko pomóc
Lekko nie będzie
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 listopada 2015, 14:31
Ostrzegam.
Nie patrzcie w komentarze poniżej, ponieważ możecie dostać od nich raka.
Odpisz
22 listopada 2015, 14:37
@Jasonicos: Przepraszam ze zignorowalem twoje ostrzeżenie ;-;
Odpisz
22 listopada 2015, 14:38
@Jasonicos: Na szczęście miałem kombinezon ochronny...
Odpisz
22 listopada 2015, 14:41
@Jasonicos: Innym jedno ostrzeżenie nie wystarczy więc też napisałem.
Odpisz
22 listopada 2015, 14:41
@Jasonicos: a od twojego avatara to samo
Odpisz
22 listopada 2015, 14:48
@Jasonicos: Kto to Blowek? ;-;
Odpisz
22 listopada 2015, 14:57
@jembloszkowicehehe: to mnie miało obrazić?
Odpisz
22 listopada 2015, 15:00
@Jasonicos: Dlaczego ja się ciebie nie posłuchałem. Niechaj będzie to przestroga dla wszystkich. NIGDY nie patrzcie w komentarze poniżej.
Odpisz
22 listopada 2015, 15:27
@Jasonicos: Co tam było?
Odpisz
22 listopada 2015, 15:34
Nie chcesz wiedzieć.
Odpisz
22 listopada 2015, 16:30
@Jasonicos: co tam było?
Odpisz
22 listopada 2015, 17:11
@Jasonicos: Chce wiedzieć. I to bardzo.
Odpisz
22 listopada 2015, 17:34
@Jasonicos: Uważałam. Nie mam raka! Ale było to jiebezpieczne
Odpisz
22 listopada 2015, 18:54
shitstorm dzieci neo
Odpisz
22 listopada 2015, 19:24
@CzerwonyShrek: Gdybym zdążyłam na to 😧😧
Odpisz
22 listopada 2015, 22:49
@CzerwonyShrek: dokładniej...
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2015, 19:06
@Pro100WGebe: ktoś się podszywał pod blow i robił błędy ortograficzne, gromada dzieciaków z podstawówki go zdemaskowała i zaczęła wyzywać. "blowek" wku*wił się i zaczął się z nimi kłucić, powstał taki shitstorm, że można było dostać raka.
Odpisz
24 listopada 2015, 00:11
@CzerwonyShrek: dziękuję uprzejmie :)
Odpisz
22 listopada 2015, 14:40
Wszyscy od dziada pradziada palili, dziadek, ojciec, matka. Ale ja wiedziałam, że to złe. Wszyscy w gimnazjum palili, znajomi, przyjaciele, nauczyciele. Ale ja wiedziałam, że to złe. W liceum też wszyscy palili, na korytarzach, w toaletach, za szkołą. Ale ja wiedziałam, że to złe. Teraz od tego czasu minęło już 15 lat, a ja dalej nie palę. I na ch*j mi to było, jak i tak mam raka od tych komentarzy na dole? [dla niekumatych: ta historyjka nie jest prawdziwa, dalej tkwię w gimnazjum]
Odpisz
22 listopada 2015, 15:59
@julka1280: Co było w tych komentarzach? Albo usunęli, albo niedoj*bana apka .-.
Odpisz
22 listopada 2015, 16:09
@GetRekt_MLG: usunięte
Odpisz
22 listopada 2015, 16:55
to co w nich było?
Odpisz
22 listopada 2015, 18:35
@mrofpower: wy... nie chcecie tego wiedzieć... :-:
Odpisz
22 listopada 2015, 20:54
@julka1280: chcemy
Odpisz
23 listopada 2015, 00:07
@Goryl398: niee :-:
Odpisz
23 listopada 2015, 06:45
@julka1280: tak
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2015, 16:52
*tu był bardzo głupi komentarz* ;-;
Odpisz
22 listopada 2015, 16:54
@PaulinkaPaulincia: nope. Był fajny. Come back nie głupi komentarzu
Odpisz