Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar fankashehulk

20 listopada 2015, 21:53

I tak wciąż lepsza historia miłosna niż "Zmierzch".

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2015, 20:08

@fankashehulk: Hej a propo Zmierzchu, Zocha lubi Zmierzch iiii insynuuje bardzo dziwadłowe historie..... LifeIsBrutal ci może opowiedzieć...

Avatar fankashehulk

14 grudnia 2015, 20:11

zaraz do niej zajrzę. A Zocha nie lubi Zmierzchu, nie kłam:-< Zocha żył, zanim ktokolwiek o Zmierzchu usłyszał;-;

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2015, 20:21

@fankashehulk: Hodziło mi o Zoche którą ja i LifeIsBrutal mamy w klasie... Smutno mi przez ciebie ide płakać do szafy... A babcia paczy!

Avatar fankashehulk

14 grudnia 2015, 20:22

idź, Babcia Cię pocieszy;-; ja Ci nic nie zrobiłam. Może to wina Zochy?

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2015, 20:25

@fankashehulk: Ooo tak to Zochy wina pppchneła mnie dzisiaj na drzwi w szatni! Ta zła niedobra nie dostanie prezentu pod choinke !

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2015, 20:25

@fankashehulk: Ooo tak to Zochy wina pppchneła mnie dzisiaj na drzwi w szatni! Ta zła niedobra nie dostanie prezentu pod choinke !

Avatar fankashehulk

14 grudnia 2015, 20:26

hono na priv bo spam robimy.

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2015, 20:30

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2015, 20:32

A dobra innym razem bo na telefonie jestem i sie nie chce mi pisać i mo kol spami na facebooku.

Avatar
Lunia21

13 grudnia 2015, 22:36

Byłem zwyczajnym studentem.
Uwielbiałem kawę. W moim kredensie miałem wszystkie jej rodzaje i kubki z napisami "Kawa is love, Kawa is life"
Modliłem się do kawy każdej nocy, przed snem dziękując za to że żyję.
-Kawa jest miłością, Kawa jest życiem mówiłem.
Tata to usłyszał i powiedział, że jestem uzależniony od kawy.
Wiedziałem, że jest zazdrosny o moją Kawę.
Nazwałem go Herbaciarzem.
Chlusnął mi gorącą herbatą prosto w twarz i posłał do łóżka.
Płakałem kawowymi łzami bolała mnie twarz.
Leżałem w łóżku i było mi zimno. Nagle poczułem wszechogarniające ciepło. Pływałem po czymś cieplutkim. Była to kawa. Byłem tak szczęśliwy w tym momencie. Kawa szepnęła mi do ucha "To mój kubek". Owinęła mnie swoimi kawowymi, płynnymi ramionami i powaliła na ziemię. Tak że stałem teraz na czworakach kolanami w kawie.
Jestem gotowy.
Rozpostarłem moje pośladki dla kawy.
Gorąca kawa wlewała się i parzyła mój odbyt. Bolało tak bardzo, ale robiłem to dla kawy. Czuję jak żar rozrywa mi dupsko a moje jelita płoną. Mimo to pozwalam kawie penetrować moje wnętrzności. Chcę ją zaspokajać. Nagle kawa zaczęła bulgotać na cały dom , zapełniając całe moje jelito grube swą miłością i kofeiną.
Tata wchodzi do pokoju.
Kawa zalewa go całego i bulgocze "Kubki zostały zalane ". Kawa wypłynęła przez okno zostawiając za sobą woń śmietanki. Kawa jest miłością. Kawa jest życiem.

Avatar gabisoch

Edytowano - 14 grudnia 2015, 04:40

Urzekła mnie twoja historia...

Avatar erykhim44

14 grudnia 2015, 20:09

,,Still better love story than Twilight".

Avatar dustin2001

13 grudnia 2015, 21:55

Kawa to zły sposób na dostarczenie energii!
Są lepsze. Otaczają mnie kawolubcy! Będę walczył.

Avatar Hatapon

13 grudnia 2015, 21:57

@dustin2001: Osłaniam cię!

Avatar szafirowy01

13 grudnia 2015, 23:00

@dustin2001: Kawa to żaden sposób na dostarczenie energii, bo sama w sobie jej nie zawiera - tyle co ewentualnie z cukru i mleka. Za to jest świetnym sposobem na włączenie mózgu, jeśli musisz myśleć o jakiejś barbarzyńskiej 8 rano.
Ale i tak herbata lepsza :)

Avatar dustin2001

14 grudnia 2015, 16:48

@Hatapon: Dziękuję.

Avatar dustin2001

14 grudnia 2015, 16:49

@szafirowy01: Ja tam nie chcę "wyłączać" swego mózgu.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 grudnia 2015, 07:39

Było i na głównej, znowu...

Avatar
Konto usunięte

21 listopada 2015, 09:27

marco kubiś?

Avatar KoziLowca

21 listopada 2015, 10:13

Tak... chyba.

Avatar Brajox

13 grudnia 2015, 21:03

Pamiętaj nie ma się czego bać...

Avatar Mycha2001

13 grudnia 2015, 21:04

"Nie ma to jak dzienna porcia Kawy... no bo wiecie ona odpycha zakapturzone istoty."

Avatar Maks2603

13 grudnia 2015, 21:37

@Brajox: Chyba.

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2015, 00:13

@Maks2603: *Odgłosy piorunów*

Avatar ToJeAmelinium

20 listopada 2015, 23:52

It's.... beautifull!

Avatar Kolofgen21

13 grudnia 2015, 22:29

@ToJeAmelinium: Gary move out

Avatar drollercastergirl

13 grudnia 2015, 22:29

Jeszcze Hawajskiej brakuje...

Avatar Windows_10

13 grudnia 2015, 22:29

kawa is love kawa is life

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2015, 22:27

Było.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

A, okej

Jakby trochę nie fair

Zdeklasowani znowu

Były nóżki, nie ma nóżek

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka