I Wojna Światowa w pigułce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Wielka przygoda
Są wskazówki
Niezły wyczyn
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2019, 09:52
Francja powinna uciekać
Odpisz
5 sierpnia 2021, 15:49
@hussar: zastanawiam się gdzie jest szwajcaria
Odpisz
21 listopada 2015, 22:54
K*rwa moje pole.
Odpisz
27 listopada 2015, 09:21
@bionic2000: you make my day
Odpisz
27 listopada 2015, 12:41
@Dieg0l: Miłego :)
Odpisz
13 grudnia 2015, 21:31
@bionic2000: ,,Moja Kapustka!"
Odpisz
27 lutego 2016, 17:55
@Numinax: Nie urosła :(
Odpisz
27 lipca 2016, 10:09
@Palauball: To się nową zasieje.
Odpisz
27 lipca 2016, 10:10
@Ameron: No ale kurna Nazi nasionka ukradł :(
Odpisz
27 lipca 2016, 10:14
@Palauball: A to świnia!
Odpisz
27 lipca 2016, 11:21
@Ameron: Trzeba kupić nowe
Odpisz
28 lipca 2016, 13:50
@Palauball: Masz forsę?
Odpisz
28 lipca 2016, 15:19
@Ameron: Nein ._.
Odpisz
28 lipca 2016, 22:10
@Palauball: szajse! Hmmmmm. mam 5 zł kup trochę *daję 5 zł*
Odpisz
29 lipca 2016, 08:47
@Ameron: *Kupuję dwa nasionka, i Ci je daje*
Odpisz
29 lipca 2016, 16:28
@Palauball: *sieje*
Odpisz
29 lipca 2016, 17:41
@Ameron: *Patrzy się*
Odpisz
1 sierpnia 2016, 17:36
@Palauball: Trochę to trwało ale skończone.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 21:33
@Ameron: Juhuu!
Odpisz
2 sierpnia 2016, 20:13
@Palauball: Hmmm coś kiepsko rośnie. Nawozu trzeba.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 11:56
@Ameron: *daję nawóz*
Odpisz
5 sierpnia 2016, 18:23
@Palauball: *nawozi*
Odpisz
6 sierpnia 2016, 21:03
@Ameron: *polewa wodą*
Odpisz
8 sierpnia 2016, 08:11
@Palauball: No to teraz niech podrośnie trochę.. tak z miesiąc.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 11:13
@Ameron: Ok, wracam za miesiąc!
Odpisz
22 stycznia 2017, 10:55
@Palauball: Gdzie jesteś? Kapusta już zgniła.
Odpisz
22 stycznia 2017, 13:28
@KalkoPl: *zjada zgniłki* U mnie na wsi tato dawał takie kawałki do gulaszu
Odpisz
22 stycznia 2017, 14:30
@Palauball: rly?
Odpisz
22 stycznia 2017, 15:07
@KalkoPl: Na wsi nic się nie marnowało
Odpisz
23 stycznia 2017, 22:33
@Palauball: Nie marnowało? Czyli już nie mieszkasz na wsi?
Odpisz
17 października 2016, 17:24
Polska taka sama :_: gdyby nie to że jesteśmy w strategicznym miejscu nawet jednego amerykanina by u nas nie było
Odpisz
26 listopada 2015, 17:32
Odpisz
26 listopada 2015, 17:33
Japonia... czemu tak w tyle? DO WALKI!
Odpisz
27 lipca 2016, 10:10
Używasz IE ?
Odpisz
27 lipca 2016, 20:47
@Ameron: Już nie.
Odpisz
28 lipca 2016, 13:51
Gratuluję dobrego wyboru.
Odpisz
26 listopada 2015, 19:37
Polandball powinien siedzieć w wszystkich okopach bo taka była sytuacja u Polaków że musiał Polak na Polaka.
Odpisz
26 listopada 2015, 20:32
@seryjnasracz: Nie musiał tylko każdy wybierał inną opcję....
Odpisz
26 listopada 2015, 17:35
heh
Odpisz
21 listopada 2015, 23:40
dlaczego w okopie jest 3 rzesza?
Odpisz
22 listopada 2015, 00:18
@coloman: W którym?
Odpisz
22 listopada 2015, 08:47
@DeTeO238: środkowym na samej górze (reichtangle - tak to się chyba nazywało, ale głowy nie dam)
Odpisz
22 listopada 2015, 11:20
@coloman: To jest flaga Drugiej Rzeszy.
Odpisz
22 listopada 2015, 13:12
@DeTeO238: w takim razie bardzo przepraszam, zmyliło mnie użycie tego bala (?) z tekstem Anshluss
Odpisz
22 listopada 2015, 18:27
@coloman: rectangle'a albo ,,tego cholernego kwadrata"....
Odpisz
22 listopada 2015, 18:41
@Woj2000: dziękuję za poprawienie, zapamiętam
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2015, 14:55
niech żyje Reichtangle!
Odpisz
21 listopada 2015, 21:34
Przepraszam muszę tutaj napisać moją listę zakupów
-Węgiel
-Chleb
-Masło
-Cukinia
-Koperty
Odpisz
21 listopada 2015, 21:37
@UngrammarSoviet: Kupisz mi coś?
Odpisz
21 listopada 2015, 21:38
@Henzej: Dobra tylko kasę daj
Odpisz
21 listopada 2015, 21:40
@UngrammarSoviet: Kup mi 3 banany, whiskas i ogórka *daje 2 zł* reszty nie trzeba :v
Odpisz
21 listopada 2015, 21:42
@Henzej: Proszę na piśmie mi złożyć że powierzasz mi 2 zł na rzecz 3 bananów whiskasa i ogórka
Odpisz
21 listopada 2015, 21:43
@UngrammarSoviet: A mi kupisz?
Odpisz
21 listopada 2015, 21:44
@TheMiecina: Nie
Odpisz
21 listopada 2015, 21:44
@UngrammarSoviet: *podpisuje się na pakcie krwią*
Odpisz
21 listopada 2015, 21:45
@UngrammarSoviet: Czemu?
Odpisz
21 listopada 2015, 21:47
@TheMiecina: Bo tak
Odpisz
21 listopada 2015, 21:49
@UngrammarSoviet: To ja ci ukradnę.
Odpisz
21 listopada 2015, 21:53
@TheMiecina: Nie możesz
Odpisz
21 listopada 2015, 21:54
@UngrammarSoviet: Mogę!
Odpisz
21 listopada 2015, 21:55
@TheMiecina: Nie możesz bo przyjdzie Justin Bieber i zaczne budować szalik
Odpisz
21 listopada 2015, 21:57
@UngrammarSoviet: No to chyba nie mogę.
A kupisz mi whiskas? *mruczy*
Odpisz
21 listopada 2015, 21:57
@TheMiecina: Niet
Odpisz
21 listopada 2015, 22:03
@UngrammarSoviet: To żegnaj. *syczy* *gryzie* Fuj! Czym ty się myjesz? Potem?
Odpisz
21 listopada 2015, 21:35
Myślałem, że ora pole :P
Odpisz