Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hussar

1 maja 2019, 09:52

Francja powinna uciekać

Avatar DRAGON_POLSKA

5 sierpnia 2021, 15:49

@hussar: zastanawiam się gdzie jest szwajcaria

Avatar bionic2000

21 listopada 2015, 22:54

K*rwa moje pole.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (25)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (25)
Avatar Palauball

22 stycznia 2017, 15:07

@KalkoPl: Na wsi nic się nie marnowało

Avatar Ameron

23 stycznia 2017, 22:33

@Palauball: Nie marnowało? Czyli już nie mieszkasz na wsi?

Avatar Predator_PL

17 października 2016, 17:24

Polska taka sama :_: gdyby nie to że jesteśmy w strategicznym miejscu nawet jednego amerykanina by u nas nie było

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2015, 17:32

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2015, 17:33

Japonia... czemu tak w tyle? DO WALKI!

Avatar Ameron

27 lipca 2016, 10:10

Używasz IE ?

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2016, 20:47

@Ameron: Już nie.

Avatar Ameron

28 lipca 2016, 13:51

Gratuluję dobrego wyboru.

Avatar seryjnasracz

26 listopada 2015, 19:37

Polandball powinien siedzieć w wszystkich okopach bo taka była sytuacja u Polaków że musiał Polak na Polaka.

Avatar randalf28

26 listopada 2015, 20:32

@seryjnasracz: Nie musiał tylko każdy wybierał inną opcję....

Avatar KacperUE

26 listopada 2015, 17:35

heh

Avatar coloman

21 listopada 2015, 23:40

dlaczego w okopie jest 3 rzesza?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Woj2000

22 listopada 2015, 18:27

@coloman: rectangle'a albo ,,tego cholernego kwadrata"....

Avatar coloman

22 listopada 2015, 18:41

@Woj2000: dziękuję za poprawienie, zapamiętam

Avatar Reichtangle

Edytowano - 22 listopada 2015, 14:55

niech żyje Reichtangle!

Avatar UngrammarSoviet

21 listopada 2015, 21:34

Przepraszam muszę tutaj napisać moją listę zakupów

-Węgiel
-Chleb
-Masło
-Cukinia
-Koperty

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar UngrammarSoviet

21 listopada 2015, 21:57

@TheMiecina: Niet

Avatar TheMiecina

21 listopada 2015, 22:03

@UngrammarSoviet: To żegnaj. *syczy* *gryzie* Fuj! Czym ty się myjesz? Potem?

Avatar TheMiecina

21 listopada 2015, 21:35

Myślałem, że ora pole :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Damy radę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ładne rzeczy

Jest taka skromna...

Azjatycki mistrz

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka