Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2018, 13:41

Największym kłamstwem jest to, że Bart Simpson jest tym złym.

Avatar
German_Shepherd

27 listopada 2015, 07:08

Ja zawsze chciałem żeby Tom złapał Jerrego

Avatar
arbuziec

27 kwietnia 2016, 16:23

taaaaa

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2017, 14:18

W pewnym odcinku z lat 1963-'67 Tom złapał Jerrego.

Avatar roxy697

18 grudnia 2016, 18:06

i tak nigdy nie lubiłam jerrego

Avatar TKalina

5 grudnia 2015, 16:56

Tom jest tym pokrzywdzonym, a Jerry cwoniakiem

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2015, 08:18

@TKalina: "Cwoniakiem"?

Avatar TKalina

15 grudnia 2015, 18:42

klawisze mi się pomyliły

Avatar mante

27 listopada 2015, 17:26

Fuzionek.. PLS ;c

Avatar darcus

Edytowano - 26 listopada 2015, 23:51

Dzieciństwo jest wtedy, kiedy kibicujesz Jerry'emu. Dorosłość zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że to zwykły dupek.

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2015, 10:22

@darcus: Moment... Czyli ja nigdy nie miałem dzieciństwa?

Avatar darcus

27 listopada 2015, 15:34

Nie wiem. Może?

Avatar albert7168

27 listopada 2015, 00:21

Zawsze jak widzę tą bajke mam w głowie "Weź mu Tom przyjeb bo nie wytrzymie"

Avatar Mike0807

26 listopada 2015, 22:49

Morał z tej bajki

Wygrywa ten kto kradnie

Przegrywa ten co broni swojego i przeciwstawia się "przestepstwu "

Avatar Nilciaxd

26 listopada 2015, 21:35

ja zawsze głosowałam na Toma Jerrego nie lubiałam :/

Avatar BlackNinja77

26 listopada 2015, 20:34

Nazistowska propaganda

Avatar Xeduro

26 listopada 2015, 18:07

Ja tam zawsze trzymałem kciuki za Toma

Avatar abbbbcbotak

Edytowano - 26 listopada 2015, 18:11

@Xeduro: Ja też Jerry tylko kradł robił pułapki i ratował i kradł pudło na hejty \ _________________/

Avatar Myszkapl

26 listopada 2015, 18:18

@Xeduro: Ja też. Ta mysz jest ta zła, kradnie, a Tom broni domu przed myszami, no i jest kotem ♥

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 listopada 2015, 18:27

@abbbbcbotak: Jerry ukradł pudło na hejty?

Avatar abbbbcbotak

26 listopada 2015, 20:02

tak bo nie jest mi potrzebne XD 14 w górę 1 w dół

Avatar MokryAdam

26 listopada 2015, 19:33

Ja zawsze czekałem aż mu Tom wypie**oli strzała.

Avatar Himiteshu

26 listopada 2015, 18:39

ta mysz to sku*wiel!!!

Avatar ChickenEatsRainbows

26 listopada 2015, 18:20

W sumie.. Niby pokazują, że Jerry jest niewinny i w ogóle, a sam zaczyna bitwę kradnąc i wku*wiając Toma, więc niech się Jerry nie dziwi, że rezultaty są takie. Tom powinien go dawno zjeść ;.;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cóż za brak szacunku

Najbardziej realistyczny spośród modów

Rel

Niegrzeczny Oskarek

Lekko nie będzie

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka