Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dajboom

30 grudnia 2015, 22:06

to jest z CSVK.RU po jest piszanie

Avatar skullly

26 listopada 2015, 21:53

Cyka

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2015, 11:38

@skullly: xaxaxa!

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2015, 12:58

@skullly: blyat

Avatar
German_Shepherd

27 listopada 2015, 07:07

No nie zawsze

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2015, 22:01

Dzisiaj do mojej drużyny wrzuciło 1 amerykańca i 3 polaków specialistów od minecrafta i wytykaniu błędów sojusznikom oraz wyzywaniu od debila. Amerykanin prawie oszalał, a ja musiałem ich wszystkich wyciszyć.

Wiem, f ch*j interesujące.

Avatar makajet

26 listopada 2015, 19:42

Ja tam w cs'a zawsze w piątkę, 5 minut temu wygrałem 16:0 z nimi więc spoko :p

Avatar Mrkociak

26 listopada 2015, 21:06

@makajet: JAĸ $Ïę GrA z †㉫A๓㉫๓ †✿ ๓✿żǸA උ✿ś µGrAć ...

Avatar makajet

26 listopada 2015, 21:08

@Mrkociak: Nooo

Avatar Mrkociak

25 listopada 2015, 17:42

Myślałem, że ci pierwsi to psy...

Avatar thepolishguy

26 listopada 2015, 20:58

@Mrkociak: Tru bracie, tru

Avatar SetAbominae

26 listopada 2015, 19:17

Dlatego gra sie w StarCrafta

Avatar Ksywka

26 listopada 2015, 18:49

Za każdym razem...

Avatar Boberek00

26 listopada 2015, 18:30

tak mam każdej grze

Avatar NCS_fan

26 listopada 2015, 18:15

Każda runda taka sama.

Avatar abbbbcbotak

Edytowano - 26 listopada 2015, 18:07

czemu jedna scenka w my team to wsadzanie głowy w... a zresztą nie ważne (Lennyface)

Avatar ghostarcher

26 listopada 2015, 18:02

Skąd ja to znam...

Avatar mooped

25 listopada 2015, 17:39

to nie graj .-.

Avatar skadwydobywajasieswiatla0

25 listopada 2015, 17:17

Obrazki z tematem drużyny przeciwnika i własne są już nie fajne i stare jak świat.

Avatar polandball1

25 listopada 2015, 17:18

@skadwydobywajasieswiatla0: Nie zgadzam się.

Avatar terNoKi

26 listopada 2015, 15:52

@skadwydobywajasieswiatla0: Ten mem nigdy nie umrze jak np. haker Bonzo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Płać pan

Jakby trochę nie fair

Pilne

Niezniszczalne

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka