Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2015, 00:24
gdzie windows 10?
Odpisz
18 sierpnia 2015, 12:09
no właśnie!
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:47
obrazek z '12?
Odpisz
2 czerwca 2023, 13:57
@Windows_10: Windows 11
Odpisz
13 listopada 2017, 08:52
mam młotek z diamentowym patykiem
Odpisz
13 października 2016, 19:41
Ale XP był najlepszy, 7 był taki sam ale miał gorszego painta.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 12:13
win 7 SP1
Odpisz
1 października 2012, 19:10
według mnie Vista powinna mieć młotek z... Drewna!
Odpisz
23 marca 2013, 11:59
A.F.K.M
Odpisz
23 marca 2013, 12:07
@kacpero00: Vista jest najwolniejsza.
Odpisz
23 marca 2013, 18:22
aleja mam viste a mi chodzi lepiej od mojego kolegi z 7
Odpisz
23 marca 2013, 19:18
@kacpero00: Fart
Odpisz
21 maja 2013, 17:08
@kacpero00: wiesz Vista ma mniejsze wymagania pewnie twój kolega nie spełnia wymogów 7
Odpisz
3 lutego 2014, 21:17
@kacpero00: Popieram , a po za tym nie chodzi o system tylko o komputer.
Odpisz
6 sierpnia 2013, 17:17
@KontoUsunięte: tylko, że jeśli nie zauważyłeś, młotek Visty ma rączkę z kolorowego szkła, także nie wiem w czym jest lepszy
Odpisz
27 marca 2013, 10:29
Jeśli Vista jest lepsza od XP to ja jestem Pan Andrzej a bóg to kaczka
Odpisz
24 lutego 2013, 10:17
8
Odpisz
20 lipca 2012, 12:17
a ja tak uwazan win 95/98 za najlepsze
Odpisz
21 lipca 2012, 13:09
Ja pamiętam 95, największe gówno poza Vistą. :-/ 98 był dużo lepszy.
Odpisz
19 września 2012, 14:07
mam 98 i 7
Odpisz
9 sierpnia 2012, 16:41
teraz gdy ktoś powie "DAJ KAMIENIA,, wiem co mu dać XD
Odpisz
6 sierpnia 2012, 16:21
Win XP jest spoko 7 też i mam XP
Odpisz
4 sierpnia 2012, 21:20
ja mam 7 :D
Odpisz
2 sierpnia 2012, 13:06
ja mam XP i 7 w domu i nie mówię tak żeby dostać plusy i minusy bo szanuje gusty innych ludzi i pragnął bym też żeby ten komentarz też tolerować
Odpisz
1 sierpnia 2012, 14:32
mam windows 3.11
Odpisz
26 lipca 2012, 16:16
ja mam win jg 7
Odpisz