Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Xenomorph_Master

24 czerwca 2017, 12:39

kupiła bym ale nie różowy

Avatar roxy697

13 września 2017, 19:42

@Xenomorph_Master: Ja chcę czarne, zielone lub fioletowe

Avatar roxy697

12 sierpnia 2017, 14:45

A w sumie to mam swój scyzoryk...może nie powinnam wam tego mówić?... (upsi)

Avatar
Konto usunięte

10 września 2017, 23:28

@roxy697: do garów

Avatar roxy697

22 września 2017, 19:44

Spieprzaj seksisto XD

Avatar
Konto usunięte

22 września 2017, 21:27

@roxy697: ;D

Avatar roxy697

28 września 2017, 19:27

;)

Avatar roxy697

12 sierpnia 2017, 14:43

*heavy breathing* chcetochcetochcetochcetochcetochceto

Avatar Gryzoniusz

15 grudnia 2015, 23:23

Króliczek kastet . To ja chcę windows 11 karabin automatyczny .

Avatar criss231

1 grudnia 2015, 19:49

co to niby da jak się nie umie bić i tak by jakiś facet jej to wyrwał ( a w sumie to bez różnicy bo by dostała gonga na ryj i koniec

Avatar dickbutt

30 listopada 2015, 21:17

tylko po co nie lepiej brac śrubokręt?

Avatar corvus

30 listopada 2015, 14:21

Ten 4 obrazek to nie jest nóż! To jest to coś do paznokci.

Avatar oli78

30 listopada 2015, 14:46

@corvus: Masz na myśli pilniczek do paznokci? =)

Avatar corvus

30 listopada 2015, 18:05

@oli78: Dokładnie. :)

Avatar oli78

30 listopada 2015, 20:15

@corvus: Polać mu!

Avatar szalonafrytka

30 listopada 2015, 18:57

Jedno uderzenie i po zabawkach ;) Nie ma to jak plastik. Preferuje broń kieszonkową typu kolt ;)

Avatar Niszczyiel

Edytowano - 30 listopada 2015, 19:22

@szalonafrytka: To nie jest plastik... mam takie samo to jest stalowe i zaostrzone... (Czarne bez ozdób)

Avatar Freddyjumpscare

4 kwietnia 2019, 14:05

@szalonafrytka: To jest plastik, który jest wzmacniany
To tak, jakbyś twierdziła, że szyba pancerna jest łatwa do zniszczenia, bo to szyba

Avatar mrofpower

30 listopada 2015, 18:43

Chcę *-*

Avatar dustin2001

30 listopada 2015, 16:05

Cholera! Nie dawaj pomysłów mojej niebezpiecznej koleżance! Ona potrafi zabić!

Avatar gulpin

30 listopada 2015, 16:50

@dustin2001: każdy potrafi

Avatar dustin2001

30 listopada 2015, 17:13

@gulpin: Tylko, że jej się każdy praktycznie chłopak boi, oprócz mnie...

Avatar Jasonicos

27 listopada 2015, 16:07

Rozumiem, że to na trzecim obrazu to kastet, nie?

Avatar Sara231

30 listopada 2015, 11:56

@Jasonicos: Dobrze rozumiesz XD

Avatar uberIGGENN

30 listopada 2015, 13:44

@Jasonicos: I na pierwszym

Avatar LiliPlQ

30 listopada 2015, 12:58

Uhh. Ja mam taki kastet tylko z Miną Lamorożca

Avatar Kideu

30 listopada 2015, 11:06

Zestaw silnej, niezależnej kobiety

Avatar Axl_MMX

27 listopada 2015, 17:08

Przypominam, że nóż ukryty w grzebieniu wymaga pozwolenia na broń.

Avatar ZielonyDywanik

27 listopada 2015, 19:12

@Axl_MMX: Nie wymaga bo:
1. Jest w stanie h*ja zrobic (zabic a co tam xD)
2. jest schowany ,u chyba zadna kobieta by nie machala przed oczami.

Avatar Axl_MMX

27 listopada 2015, 19:43

@ZielonyDywanik:
Ustawa z dnia 21 maja 1999 r.o broni i amunicji
Definicja broni i amunicji

Ustawa wprowadza własną definicję legalną broni. Broń w rozumieniu tej ustawy to broń palna (w tym: bojowa, myśliwska, sportowa, gazowa, alarmowa, sygnałowa), broń pneumatyczna, miotacze gazu, broń biała (ukryte ostrze, kastet, nunczako, niektóre typy pałek), broń cięciwowa (kusza), przedmioty do obezwładniania prądem (paralizator). Bronią są także gotowe lub obrobione istotne części broni. W przypadku broni palnej lub pneumatycznej istotnymi częściami są: szkielet broni, baskila, lufa z komorą nabojową, zamek, komora zamkowa oraz bęben nabojowy.

Avatar legend77

27 listopada 2015, 19:53

@Axl_MMX: ehhh.... obrazek w USA a ci dupe spinają. + to nie jest ukryty nóż w ameryce funkcjonuje nazwa tego inna i na opakowaniu jest napisane ze futerał 2w1.

Avatar unicorn_zuzu

27 listopada 2015, 16:40

Do czego niby ten kot 😕

Avatar Enearalis

27 listopada 2015, 17:26

@unicorn_zuzu: Kastet.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Deal życia

Taktycznie

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka