memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 listopada 2015, 22:43
Niesie to babci?
Odpisz
29 listopada 2015, 22:46
@Henzej: Tak jeśli co a
29 listopada 2015, 23:05
Babcia będzie miała bombową pogawędke z wnuczką...
Edytowano - 29 listopada 2015, 23:06
Bomba mnie dla jak
30 listopada 2015, 15:56
@Henzej: Babcia mieszka w Paryżu.
29 listopada 2015, 23:30
Ale to nie jest pies
30 listopada 2015, 10:41
nazwała go obraźliwie "psem"
30 listopada 2015, 12:55
ale ten wilk był psem
30 listopada 2015, 07:52
Bombowy kapturek Czerwony Kapturku!
29 listopada 2015, 23:16
Przepraszam ja do paryża z tą bumbunierką dla rodzin zmarłych w wybuchu
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 listopada 2015, 22:43
Niesie to babci?
Odpisz
29 listopada 2015, 22:46
@Henzej: Tak jeśli co a
Odpisz
29 listopada 2015, 23:05
Babcia będzie miała bombową pogawędke z wnuczką...
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2015, 23:06
Bomba mnie dla jak
Odpisz
30 listopada 2015, 15:56
@Henzej: Babcia mieszka w Paryżu.
Odpisz
29 listopada 2015, 23:30
Ale to nie jest pies
Odpisz
30 listopada 2015, 10:41
nazwała go obraźliwie "psem"
Odpisz
30 listopada 2015, 12:55
ale ten wilk był psem
Odpisz
30 listopada 2015, 07:52
Bombowy kapturek Czerwony Kapturku!
Odpisz
30 listopada 2015, 07:52
Bombowy kapturek Czerwony Kapturku!
Odpisz
29 listopada 2015, 23:16
Przepraszam ja do paryża z tą bumbunierką dla rodzin zmarłych w wybuchu
Odpisz