Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Z klasą się trzeba urodzić
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2021, 09:59
Ok fucking boomer
Odpisz
13 stycznia 2017, 07:42
Był taki film, nie pamiętam dokładnie tytułu
Odpisz
28 listopada 2015, 12:41
*4000 strzałek.
Odpisz
28 listopada 2015, 13:14
@Mrkociak: Przejdę.
Odpisz
28 listopada 2015, 13:15
@Mrkociak: 5k strzałek :P
I co z tego?
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2015, 13:19
@Sebzer: 18k strzałek i nic :v
Odpisz
28 listopada 2015, 13:51
@Mrkociak: Lel 13k
Odpisz
28 listopada 2015, 13:59
@Mrkociak: Pora wejść na tą imprę.
Odpisz
28 listopada 2015, 14:03
@Mrkociak: Wchodzim! (Nawiasem pytając, napisałeś 4tyś, bo właśnie tyle masz?)
Odpisz
28 listopada 2015, 14:38
@Henzej: dokładnie. Nikogo to nie obchodzi kto ma ike strzałek i nic one noe dają.
Odpisz
28 listopada 2015, 14:53
@Myszkapl: Nom.
Odpisz
1 grudnia 2015, 20:05
@Mrkociak: Nie wejdę ;-;
Odpisz
1 grudnia 2015, 20:09
@Mrkociak: Nie wejdę... :C
Odpisz
1 grudnia 2015, 20:17
@Mrkociak: wejdę!
Odpisz
1 grudnia 2015, 20:21
ja tez pjona
Odpisz
1 grudnia 2015, 20:21
@Mrkociak: w 700 się zmieszcze
Odpisz
1 grudnia 2015, 20:28
@Mrkociak: Bierzmy od 15 k .
Odpisz
1 grudnia 2015, 20:39
@Mrkociak: Nie wejdę. Nie lubię imprez.
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2015, 22:26
@Bilolus1: Oh. Fukc yuo! ;--;
10k! ;-;
Odpisz
13 października 2016, 19:13
@Mrkociak: NIE STAĆ MNIE ;-;
Odpisz
13 października 2016, 21:02
@Bilolus1: Otak. Już mogę.
Odpisz
13 października 2016, 21:05
Is ałh.
Odpisz
13 października 2016, 21:18
co?
Odpisz
13 października 2016, 21:20
W sensie że też przejdę.
Odpisz
13 października 2016, 21:20
Teraz jest od 24 lvla.
Odpisz
2 grudnia 2015, 00:02
Jeśli chodzi o te gówno (czyt.Facebook) nie przejdę...
Jeśli chodzi o strzałki na jeja....może chociaż nie jestem pewna...no chyba że strzałki w dół...
Odpisz
1 grudnia 2015, 23:56
I to uczucie, czekając przed klubem, aż 10 lat i tylko 3 obserwujących!
Odpisz
1 grudnia 2015, 22:56
człowiek może opanować fb ale nie może być tak, żeby fb opanował człowieka
Odpisz
1 grudnia 2015, 23:01
@ALKATRAZ: ALEK jeśli mi odpowiesz będę dawał zielone do końca 2016 roku. ;D
Odpisz
1 grudnia 2015, 22:14
kurde jeszze tylko 1000 i bedzie dobrze
Odpisz
1 grudnia 2015, 21:43
Ja mam prawie 2000 strzałek.
Odpisz
1 grudnia 2015, 21:29
100000000000000000000000000000000000000000000000000* strzałek
Odpisz