Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Pilne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2015, 20:20
Odpisz
1 grudnia 2015, 23:29
@NinjaPotato: *podpala ul* bjutiful nał
Odpisz
26 kwietnia 2016, 20:34
@NinjaPotato: nie k**wa tylko fuck
Odpisz
11 sierpnia 2018, 17:55
@playerr1488: jak już to fucking -__-
Odpisz
2 grudnia 2015, 02:59
chyba mam trybofobię, bo ten ul mnie przeraża
Odpisz
2 grudnia 2015, 18:38
@TheBDQJP: trypofobię
Odpisz
20 czerwca 2016, 15:10
@TheBDQJP: Wyszukaj sobie "trypofobia" w google grafika. Ciekawe czy wytrzymasz tam 10 sekund xD
Odpisz
20 czerwca 2016, 15:13
@Oskaras: nie bo mie swendzialo wszysko ku*wa az se zesralem i zjadlem zeby mama nie zobaczyla jaki ja jesztem pedooooooooooooooooooooooooooooojojojo
Odpisz
2 grudnia 2015, 01:51
w moich ulach gdy pszczoly narobily duzo miodu
podobnej woskowiny dobudowaly.....
Odpisz
1 grudnia 2015, 23:54
Brak symetrii, ściany po prostu ułożone i niby "It's ku*wa beautiful".
Odpisz
1 grudnia 2015, 22:44
Nawet to co pszczoły potrafią stworzyć w "zwykłych" ulach jest przepiękne D:, zresztą 100 razy bardziej podobałoby mi się to z pszczołami :P.
Odpisz
1 grudnia 2015, 23:11
A mi z miodem. (Tak wiem gruby jestem)
Odpisz
1 grudnia 2015, 22:52
to zrobił człowiek czy pszczoła
Odpisz
1 grudnia 2015, 22:55
@ALKATRAZ: Masz, twój zgubiony znak zapytania. "?"
Odpisz
1 grudnia 2015, 21:42
It's ku*wa beautiful
Odpisz
1 grudnia 2015, 20:05
To jest piekło perfekcjonistów. Nie widzę żadnej symetrii, ani regularność kształtów.
Odpisz
1 grudnia 2015, 20:18
@Starykiler: Gorzej niż brak symetrii, a symetriopodobność.
Odpisz
1 grudnia 2015, 20:17
To obok symetrii nie przebywało. Mój zmysł perfekcjonisty umiera! Zabijasz go!
Odpisz
29 listopada 2015, 22:43
Serduszko :3
Odpisz
28 listopada 2015, 21:36
Tam... są dziurki! Trypofobia atakuje ;_;
Odpisz
28 listopada 2015, 21:39
@Myszkapl: Co to?
Odpisz
28 listopada 2015, 21:41
NIE wpisuj tego w Google Grafika ;-;
Odpisz
28 listopada 2015, 21:41
dlatego też się pytam bo bałem się wpisać
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2015, 21:42
Lęk przed wieloma dziurkami w jednym miejscu. Wiesz co może być w dziurkach? Wiesz?! Pająki, osy, pszczoły, szerszenie, robaki, jadowite mrówki, wensze, smoki, szczury, bakterie, kisiel i inne straszne rzeczy!
Odpisz
28 listopada 2015, 21:46
@Myszkapl: Aha! A myślałem że coś zboczonego na zdjęcia pająków i skorpionów się uodporniłem oglądając niezbędnik żołnierza w Afganistanie od wuja który tam był (nie polecam Gore LVL 99 pająki skorpiony węże i skutki ich ugryzień, rodzaje min i broni i także skutki bycia ich ofiarą)
Odpisz
28 listopada 2015, 21:47
Ale tu chodzi o dziurki, bo nigdy nie wiesz, co tam może być :C
Odpisz
28 listopada 2015, 21:48
@Myszkapl: strach przed niewiadomym?
Odpisz
28 listopada 2015, 21:49
@Myszkapl: Dobra rozumiem wpisałem w Google i dałem w grafikę
Odpisz
28 listopada 2015, 21:50
Strach przed niewiadomym, to tak jak przed ciemnością.
Odpisz
28 listopada 2015, 21:51
@Myszkapl: dobra już łapię bo wygooglowałem
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2015, 21:57
@Myszkapl: ku*wa przez ciebie znowu mnie w kolanach zabolało :c
Odpisz
29 listopada 2015, 07:24
@Myszkapl: Dopiero jak przeczytałam Twój komentarz to zobaczyłam te dziurki i przypomniałam sobie o tej chorobie. Dziękuję.
Odpisz
28 listopada 2015, 21:40
Budzisz, albowiem brak tu symetrii
Odpisz
28 listopada 2015, 21:21
Odpisz