Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Irvin

28 listopada 2015, 15:05

W imperium galaktycznym mają ładne kobiety ^^

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar eRJot

4 grudnia 2015, 14:59

@PolonezSSJ1: Fick dich du schwul

Avatar
Konto usunięte

12 października 2019, 14:30

@eRJot: w Niemczech malo ktora jest ladna za to w polsce prawie kazda

Avatar Filipsss

6 grudnia 2017, 15:35

W Imperium galaktycznym nie ma muzułmanów

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2016, 12:24

Niemców jest 2 a Imperialistów 3 ! XD

Avatar Gryzoniusz

21 lutego 2016, 12:48

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

4 grudnia 2015, 07:19

Trzeba to przesłać Fuzionk'owi xD

Avatar shizofrenik

4 grudnia 2015, 16:20

Kiedyś przesłałem mu o "teorii pixera" ale nie przeczytał :(

Avatar silvermanpl21

4 grudnia 2015, 16:10

Nope, a nie czekaj, Niemcy karabinów E-11 i myśliwców TIE.

Avatar Katter

4 grudnia 2015, 06:33

Znalazłem!!! Imperium galaktyczne niema wiecznej choroby gardła!!!

Avatar lelek

4 grudnia 2015, 00:48

Widzę ,że większe hełmy robią. Pewnie ze względu na brudasów miotających kostką brukową w ich kierunku.

-_^

Avatar Polaczekpiesel

4 grudnia 2015, 00:00

imperium pod przykrywką przejmuje galaktyke

Avatar Pride

Edytowano - 3 grudnia 2015, 23:56

Jak dla mnie, to raczej podwladni Lorda Helmofona.

Avatar PolonezSSJ1

3 grudnia 2015, 23:14

Mi te hełmy przypominają hełmy pewnej armii, która w trakcie 2. Wojny Światowej chciała podbić Europę.

Avatar Jessica64

3 grudnia 2015, 22:46

już niedługo....

Avatar ALKATRAZ

3 grudnia 2015, 22:39

po lewej mają jasno a po prawej ciemno

Avatar michalst5

3 grudnia 2015, 22:25

Policja ma napis ,,POLIZEI" na pancerzu a imperialni nie mają.

Avatar BrutAlDubsteP1

3 grudnia 2015, 21:28

Sama nazwa daje dużą różnicę

Avatar EziioAuditore

29 listopada 2015, 21:56

Imperium ma VADERA

Avatar CezaryBartosiewicz234

3 grudnia 2015, 20:59

@EziioAuditore: A niemcy PUTINA

Avatar hejt123

3 grudnia 2015, 21:08

@CezaryBartosiewicz234: Brawo ku*wa! Niemcy mają Putina... Może jeszcze chińczyki tuska?

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2015, 21:13

@hejt123: Why not?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

To by wystarczyło

No to posłuchane

Lekko nie będzie

Totalnie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka