Hasło do wi-fi dla dziennikarzy z Niemiec
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fergus
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 listopada 2015, 15:11
(______) Pudło na hejty.
O co chodzi?
Odpisz
28 listopada 2015, 15:21
@sylwon1234:
Hasło to dwie daty :) Nieciekawe dla Niemiec
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2015, 15:22
@sylwon1234: na historii się spało ?
Odpisz
28 listopada 2015, 15:43
@sylwon1234: 1939 rozpoczęcie 2 wojny światowej 1945 zakończenie.
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2015, 16:01
@polandball1: Tam jest 1941, a nie 1939.
Odpisz
28 listopada 2015, 16:14
@gromonolis: Nie. Tylko nie pomyślałem o tym.
Odpisz
28 listopada 2015, 16:26
@sylwon1234: Ja na początku próbowałam szukać daty "dzień-miesiąc-rok" później "rok-miesiąc-dzień", później ogarnęłam, że chodzi o dwie daty roczne :/
Odpisz
28 listopada 2015, 16:26
@Myszkapl: Pjona!
Odpisz
2 grudnia 2015, 17:12
@polandball1: od 1941 Niemcy zaczęły przegrywać.
Odpisz
17 grudnia 2015, 16:37
Trochę później. przegrywali 4 lata?
Odpisz
17 grudnia 2015, 16:44
Kolejny co na histori spał... Wtedy zaczeła się wojna Niemiec z ZSRR
Odpisz
17 grudnia 2015, 16:49
@Miuosh: Wreszcie ktoś mądry!!!
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2015, 18:31
@Miuosh: sorry pomyliły mi się daty. to od 1943. z powodu 2.2.1943 - bitwy stalingradzkiej oraz 23 sierpnia 1943 bitwy na pancernej na łuku Kurskim.
Odpisz
8 czerwca 2016, 13:05
i (chyba) przegrali wtedy bitwę o anglię
Odpisz
17 grudnia 2015, 21:49
ahh te śmieszki
Odpisz
17 grudnia 2015, 21:27
O kurde :v
Odpisz
17 grudnia 2015, 19:33
Dla amerykanów 2001911
Odpisz
17 grudnia 2015, 17:34
A dla amerykanów byłoby 0846911.
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2015, 15:20
Pewnie hasło do watykańskiej sieci Wi-Fi to : 2137 (Pozdro dla kumatych)
Odpisz
29 listopada 2015, 01:07
@Isgaroth: O co chodzi? :#
Odpisz
17 grudnia 2015, 16:04
@Jejowicz2: 21:37
Odpisz
17 grudnia 2015, 16:20
@Hank1212: nadal nie kumam
Odpisz
17 grudnia 2015, 16:39
@Jejowicz2: O tej godzinie zmarł Jan Paweł II.
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2015, 17:02
@Hank1212: Aha dzieki :)
Odpisz
17 grudnia 2015, 16:47
1941 i 1945 niemcy nie lubią zabardzo tych dat
Odpisz
28 listopada 2015, 21:15
Hehe... nie dobre czasy...
Odpisz