Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Były nóżki, nie ma nóżek
Co za przypadek
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2015, 16:10
Ty m samym pokazują, że gra jest pay2win
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:18
tylko, że te paczki możesz kupić za hajs zdobyty w grze.
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:25
@MDDawid1: Ale osoba płacąca, zdobędzie o wiele szybciej o wiele więcej paczek :/
Odpisz
20 grudnia 2015, 19:37
jak masz słaby skład grasz z dostosowanymi przewnikami
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:51
@DziwnyPan: To Ty chyba w inną fifę grasz. Mam 2 składy, jeden taki ciut mocniejszy i słabszy. Nie ma różnicy, tu i tu trafiam na ludzi z Robbenami, Aguero, Toure, albo na jakieś kompletnie bez zgrania srebra ze złotami, i to wcale nie hidden gemy, tylko karty startowe. I handicap wcale nie istnieje. U EA nie ma czegoś takiego jak równe szanse. Chcesz równości? Kup paczki, a najlepiej FIFA pointy
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2015, 15:54
@CzornyProrok: mam
15 i 16
Odpisz
21 kwietnia 2016, 17:47
@CzornyProrok: Handicap istnieje i to nie od którejś tam Fify tylko od NFL (nie pamiętam który).
Odpisz
21 grudnia 2015, 07:24
Gdyby nie widełki cenowe to zarobił bym na niego w miesiąc, ale teraz...
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:59
Nie dość że płacisz za grę to jeszcze musisz płacić za paczki
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:38
Eee... Czy ktoś oczekiwał po EA innej odpowiedzi?
Odpisz
28 listopada 2015, 19:53
Sku*wysyny xD
Odpisz