Potrzebuję tego, bo... tak.
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Się powodzi
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2015, 19:16
Jedziem do USA !
Odpisz
29 września 2020, 09:26
@MnieTuNieBylo: Zamysł tego powstał lata temu, w Polsce, Meblościanka
Odpisz
29 września 2020, 09:25
To zwykła meblościanka
Odpisz
19 lipca 2019, 18:30
Gdzie to zdobyć
Odpisz
15 grudnia 2015, 23:32
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:21
Znowu nowy avatar?
Odpisz
31 grudnia 2015, 23:37
@ZielonyDywanik: nie majonez
Odpisz
20 grudnia 2015, 23:30
gdzie można to kupić?!
Odpisz
20 grudnia 2015, 23:22
Wklej ktoś *heavy breathing*
Odpisz
20 grudnia 2015, 23:14
to se kup xD
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:57
Kto bogatmu zabroni?
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:16
Kojarzy mi się z Cerberusem z Mass Effect 2.
Odpisz
16 grudnia 2015, 07:12
Zamowilem ze stanow juz do mnie jedzie ;)
Odpisz
16 grudnia 2015, 23:23
@zeta60: Dobry troll
Odpisz
20 grudnia 2015, 15:17
@zeta60: Jakie Orto XD
Odpisz
20 grudnia 2015, 15:58
@spectra12: Brak polskich znaków to nie jest takie złe orto, widocznie albo nie umie pisać takowych, albo pisze z apki i mu isę nie chce. A co do orto, to sama masz chyba problem z wielkimi literami...
Odpisz
20 grudnia 2015, 18:27
@zeta60: Denerwujesz mnie.
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:15
@WampirzycaMarcelina: Wróciłaś?
Odpisz
21 grudnia 2015, 07:01
@sylwon1234: Nigdzie nie odeszłam, poprostu nie chciało mi się komentować :v
Odpisz
21 grudnia 2015, 19:26
@WampirzycaMarcelina: Szkoda. Nigdy cię nie lubiłem ;-; (a tak na serio to żartuję, potem stałaś się, o ile dobrze pamiętam, całkiem spoko)
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:17
200.000 zł za część
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:16
~ chcę cię ~
Odpisz
20 grudnia 2015, 15:05
Spagetti
Odpisz
20 grudnia 2015, 15:34
puzzles!
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:08
@ZielonyDywanik: bad time.
Odpisz
16 maja 2016, 14:32
@Lisekczek: BAD TEM!!!!
Odpisz
16 grudnia 2015, 15:17
Przenośny domek :)
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:58
Było.
Odpisz