Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maks2603

29 listopada 2015, 01:09

Pewnego dnia nasz wielka i potężna rasa podbiła kolejną planetę, istoty na niej były dziwne, a że ludzie nie akceptują dziwnych rzeczy, to postanowili je wybić. Jakaś część osiedliła się na planecie, a reszta odleciała ku dalszym przygodom. Dzięki nowoczesnej technologii zmieniliśmy planetę tak jak nam się to podobało. Tutaj opowieść może się rozwidlić na dwie rzeczywistości:

Rzeczywistość 1: Wszystko było fajnie, ale zdarzyła się jakaś katastrofa, przeżyła mała część ludności. Nie potrafili pisać bez specjalnych urządzeń, więc duża część historii zaginęła, wiedza przekazywana ustami ulegała dużym zmianom, często osoby posiadające wiedzę umierały i tak powoli nasza historia bezpowrotnie zniknęła. Stworzenia, które wcześniej zamieszkiwały Ziemie pomagały nam, zabijały nas lub były obojętne co do naszego istnienia póki im nie zagrażaliśmy. trochę od nich podpatrzyliśmy jak robi się to i owo, a potem sami zaczęliśmy eksperymentować. Byliśmy coraz mocniejsi i zaczęliśmy dominować. Oczywiście niektóre ludy zaczęły eksterminacje starych mieszkańców, inne traktowały je jak swoich braci, a inne byłe obojętne. W końcu wynaleźliśmy pismo i mamy historię, którą znamy.

Avatar Maks2603

Edytowano - 29 listopada 2015, 01:09

@Maks2603: Rzeczywistość 2: Cywilizacja rośnie i rośnie, całą wiedzę przechowujemy w super-komputerach. Pewnego razu wiedza zostaje usunięta lub komputery ulegają zniszczeniu wskutek czegoś tam, to jest nie ważne, ważne jest to, ze straciliśmy wiedzę. Jednak dalej żyjemy i uznaliśmy, ze historia nie jest do niczego potrzebna. Żyjemy w nieświadomości tego co było parę lat temu i powoli wszystko upada. Budynki, komputery oraz reszta technologii powoli znika, kiedy to zauważamy, jest już za późno, następuje powolna katastrofa, w końcu jesteśmy zdani na łaskę przyrody.

Jest jeszcze możliwość, że ta planeta była kolonia karną. Została opustoszona z inteligentniejszych istot, ale nie zmieniono tu wiele co do geologi. Zbudowano kompleksy więzienne i sprowadzano osadzonych. O więzieniu na pewien czas zapomniano, przecież podbiliśmy tysiące układów. więźniowie wyczuli to, że kolonia jest bez ochrony z zewnątrz i postanowili przygotować się do buntu. Była mała wojna, którą osadzeni wygrali. Po odzyskaniu wolności więźniowie w grupach się rozeszli. Spotkali starych mieszkańców planety, którzy byli różnie do nich nastawieni. Dlaczego jednak ludzkość jest tak mało idealna? Nie dość, że nigdy nie była idealna, o czym świadczyła eksterminacja rdzennych mieszkańców planety, to jeszcze Ci, którzy zakładali ziemskie cywilizacje byli więźniami, czyli ludźmi z mocnymi wadami i grzechami. Nie chcieli też pamiętać historii cywilizacji, która ich tu wysłała, więc napisali nową od zera.

Jaka nie była geneza, to i tak sprowadza się to do tego, że tworzymy wielką cywilizacje, a nasi bracia z kosmosu, którzy wyglądają i myślą trochę inaczej, obserwują nas, czekają aż osiągniemy ten stopień, aby znowu nas przyłączyć, teraz jesteśmy jednak tylko zwykłym eksperymentem. Jaką człowiek przeszedł ewolucje ciała i umysłu, od tego zapomnienia wszystkiego po dzisiaj, czyli czasów odkrywania.

Pozdrawiam tych, którzy to przeczytali.

Avatar TwentyChampion

29 listopada 2015, 06:43

@Maks2603: Szacun :-D

Avatar Tymek590

29 listopada 2015, 09:45

@Maks2603: moje oczy

Avatar MCAssassin

29 listopada 2015, 11:40

@Maks2603: ostatnia wersja jest za**bista. :o napisz o tym książkę!

Avatar Maks2603

29 listopada 2015, 16:11

@MCAssassin: Uznają mnie za szaleńca ;__;, albo porwą władze za odkrycie prawdy.

Avatar Mijak

3 grudnia 2015, 14:04

@Maks2603: Historia fajna, ale w odniesieniu do znanej ludzkości bardzo mało prawdopodobna...
Nadaje się jednak na scenariusz S-F dla jakiejś fikcyjnej cywilizacji.

Avatar sylwon1234

3 grudnia 2015, 15:42

@Maks2603: Ucz mnie mistrzu teorii spiskowych! Sam kiedyś się nad tym zastanawiałem i doszłem do wniosku, że mogło być też tak:

Cywilizacja ,,Kosmosowa" jakichś stworzeń (nie ludzi) odkryła nowy organizm (bakterię albo cuś) i z racji, że nie miała możliwości zbadania jej, wypuściła ją na pierwszą - lepszą planetę, aby dorosło. Potem ewoluowała z bakterii na plankton, potem na płazy i gady (albo odwrotnie) i na kolejne rodzaje zwierząt. Nie jest wykluczone, że obserwują (Ufoki) nas od wtedy, do dziś i że oni byli odpowiedzialni za masowe wymierania (np. dinozaury) i za ,,Objawienia" związane z różnymi religiami.

Avatar Maks2603

3 grudnia 2015, 16:42

@sylwon1234: Taka teoria już istnieje i ma sporo wyznawców.

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2015, 18:43

@Maks2603: przeczytałem całe :D

Avatar sylwon1234

Edytowano - 4 grudnia 2015, 09:24

@Maks2603: Ło! Nie wiedziałem. Sam na nią wpadłem, nie miałem pojęcia o jej istnieniu. Wiedziałem, że ktoś wpadł na obserwowanie nas przez inną cywilizację i jej wpływ na naszą kulturę, ale nie wiedziałem, że ktoś pomyślał o tym w ten sposób.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 marca 2017, 20:47

@Maks2603: Ale też możliwe, że jesteśmy Pierwszą inteligentną cywilizacją, albo inne nie mają technologii do kumunikacji radiowej. Ludzkość wielokrotnie wysyła informacje (głównie radiowo) o Ziemi. Też możliwe, że sygnał jeszcze nie doleciał do innych cywilizacji. Albo jesteśmy JEDYNĄ cywilizacją, a reszta to tylko jakieś zwierzęta z mózgiem, albo czymś podobnym wielkości orzeszka (chodzi mi o niską inteligencję, bo tam w ch*j daleko to może oznaczać wysoką inteligencję). I najgorsze: jedynie na Ziemi jest życie, bo:
1. Po prostu nigdzie indziej jej nie ma
2. Była wojna między cywilizacjami i u nas zostawali życie.
Pozdrawiam tych, co przeczytali.

Avatar ZielonyDywanik

4 grudnia 2015, 20:13

Kufa , czemu mi sie kojarzy z Undertale?

Avatar LonelyInDarkness

3 grudnia 2015, 13:32

Polecam książkę pt. ,,Tunele"

Avatar EziioAuditore

3 grudnia 2015, 14:33

Avatar Laquer

3 grudnia 2015, 17:08

@LonelyInDarkness: czytałem, nawet ciekawa

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 listopada 2015, 08:15

A zwierzęta?

Avatar WampirzycaMarcelina

3 grudnia 2015, 16:41

To mutacje z tych wszystkich potworów z historyjek

Avatar SzalonaTruskawka

3 grudnia 2015, 16:29

ciekawe....

Avatar kikocia3

30 listopada 2015, 22:10

możliwe tez że rdzenni mieszkańcy ukryli się pod ziemią
a część wyginęła (jak np. jednorożce)
a historie o nich przechowały sie jako legedy i baśni

Avatar kikocia3

30 listopada 2015, 22:07

mozliwe

Avatar SetAbominae

29 listopada 2015, 01:14

Oczywiście że tak. Jesteście wyprani z wspomnień i manipulowani za napaść na potęgę Setian. Wasza historia była kreowana przez wieki przez nas i teraz zostałem wybrany by was wyeksterminować

Avatar DDGKeu

29 listopada 2015, 00:10

Jak by tak zebrać wszystko w kupę to była by nawet niezła teoria.
Tylko szkoda że na każdą nie ma dowodów które mamy dzisiaj typu filmu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tak jest

Darmowa toaleta w restauracji

Cenna rada

Mądre słowa

Zawsze to jakiś sposób

Prawie go miałem

Jak głęboki jest ocean

Ale radość

Kampania niskich lotów

A Ty co zobaczyłeś?

Ostatnia chwila, w której domowe meble były nienaruszone

Karyny mają gorzej

Tak było

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

A co jeśli w rzeczywistości to my jesteśmy przybyszami z gwiazd.
I zapomnieliśmy o naszej dawnej historii, cywilizacji i technologii, a tymczasem potwory, o których słyszy się w historyjkach i creepypastach są rodzimymi mieszkańcami tej planety?