Wróciłem ze szkoły do domu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Równi i równiejsi
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2015, 13:30
Mój kolega dzisiaj zapomniał plecaka i musiałam do niego iść z tym plecakiem xD
Odpisz
1 grudnia 2015, 13:38
a ja w szkole nie byłem i nie jestem, bo jestem chory=)
Odpisz
1 grudnia 2015, 14:13
@adam12333: Ja też nie byłam :D
Odpisz
1 grudnia 2015, 18:30
@Yashire: a to czemu??
Odpisz
1 grudnia 2015, 18:48
@adam12333: Mam temperature i nie poszłam do szkoły. Zaraz sobie kisiel truskawkowy zrobię :3
Odpisz
1 grudnia 2015, 19:48
@Yashire: Fascynujące, mów dalej.
Odpisz
12 listopada 2017, 00:55
@Rewrew: no i się nie posłuchała
Odpisz
24 lutego 2017, 20:36
Kiedyś mój kolega z klasy zapomniał plecaka do szkoły
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:19
Jak ja codziennie tylko ja zapominam specjalnie. A jak jeszcze nie trafię do szkoły :D
Odpisz
2 grudnia 2015, 15:38
No ja 2 razy plecak ,3 razy worek...po 3 razie się z gubił z nowymi butami XD
Odpisz
2 grudnia 2015, 14:58
Ja trzy razy zapomniałem ze szkoły, raz z autobusu i raz do szkoły.
Odpisz
1 grudnia 2015, 18:43
Ja raz wziąłem kogoś innego plecak który był taki sam jak mój...
Odpisz
1 grudnia 2015, 21:26
ja też ;)
Odpisz
1 grudnia 2015, 18:43
Teraz każdy będzie się chwalił tym, jak i kiedy zapomniał plecaka.
Odpisz
1 grudnia 2015, 17:24
kiedyś wracałam do domu i zostawiłam plecak pod szafką XD skapłam się dopiero, gdy nie mogłam znaleźć kluczy do bramy XD
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:44
Ja kiedyś z szkoły bez butów wyszedłem.
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:21
Ja w 3 klasie zostawiłam wszystkie książki jakie miałam i piórnik na parapecie.
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2015, 15:11
Ja kiedyś piórnik i książkę od informatyki zostawiłem. :D
Odpisz
1 grudnia 2015, 14:44
prze ciesz czujesz że lekko
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:21
@PokerPros111: No ku*wa chyba nie.
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:42
@PokerPros111: prze ciesz?
Odpisz
1 grudnia 2015, 14:38
Odpisz
1 grudnia 2015, 14:36
No to co on robił w tej szkole?
Odpisz
1 grudnia 2015, 14:16
Ja kiedyś zapomniałem i poszedłem do szkoły bez plecaka :p , musiałem znowu jechać do domu 2 km
Odpisz