Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar chomczok

30 maja 2009, 22:07

u mnie w szkole przezywamy taką koleżankę niepełnosprawną i mówimy na nią żuberek żuber pytami się czy piła żubra a ona mówi do nas eno werze przestań np babiński czyli moje nazwisko ja oczywiście ja tak do niej mówie jak niema pani bo niechce uwagi ale 3 trzech to mówi to tyle piszcie jak macie jakąś odpowiedz z tym co napisałem : )))

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2012, 20:01

@chomczok: What are you ***ing about???

Avatar monho25

14 kwietnia 2015, 23:44

@chomczok: Nie ma to jak odpowiedź po sześciu latach. :D Mam nadzieję, że już koleżanki nie przezywasz... ;)

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2018, 15:23

@monho25: Ździwko

Avatar kajba

7 lutego 2022, 22:43

@chomczok: Przyszedłem ci przypomnieć twój komentarz.

Avatar szpiegimperium

26 marca 2011, 08:29

hahahahahahaha

Avatar miszcz

14 czerwca 2009, 15:31

chomczok to nie przedszkole

Avatar hubertos97

31 maja 2009, 14:58

Humf... ale śmieszne ktoś wychlał piwko poszedł do lasu i zrobił zdjęcie. :/

Avatar chomczok

31 maja 2009, 10:22

JA JESTEM Z CHOCZNI MIESZKAM NA GRANICY Z DUŻYM POLU I ZJEŻDŻA SIE W W DÓŁ ZA ZIELONĄ TABLICĄ PODAJE SWOJE DANE GDZIE MOŻESZ MNIE ZNALEŚĆ DAWID : ) JEŚLI TY DO MNIE TO NAPISAŁEŚ OGÓLNIE

Avatar gew_21

30 maja 2009, 22:45

Nie widze w tym nic śmiesznego. Same reklamy są dużo lepsze.

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2009, 22:16

Coś ty ***a za jeden?! O_o

Avatar Pikson

30 maja 2009, 13:08

;d 4/5

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2009, 11:47

Ujdzie 4/5

Avatar krzynu

30 maja 2009, 11:03

ja nie wierze ze od 1768 toku jest produkowany!!!!
niech dadzą jakieś dowody ;p

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2009, 10:04

He he 5/5 :D

Avatar quba133

30 maja 2009, 08:49

Michalk taa :D 4/5

Avatar Michalk

30 maja 2009, 08:47

hehe ;d czy on już nie na emeryturze? robi od 1768 ;-)5/5

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2009, 08:42

Oj tak, tak ;) 5/5

Avatar wiewiorka501

30 maja 2009, 08:20

heheh 5/5 oczywiście

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #piwo, #puszka, #żubr

To się nie może nie udać

Nie są aż takie pyszne

Północne Węgry

A, okej

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka