Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 marca 2016, 18:45

Ci niektórzy ludzie mają nazwę: "Debile".

Avatar
Konto usunięte

23 września 2015, 19:28

daft punk najlepszy kto popiera łapa w górę

Avatar AstonFan

24 lipca 2012, 13:48

Ja kocham muzykę elektroniczną : )

Avatar
Konto usunięte

4 października 2013, 21:31

@AstonFan: Popieram :)

Avatar
Konto usunięte

4 października 2013, 21:30

@KontoUsunięte: Posłuchaj Lindsey Stirling

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2012, 09:04

Muzyka elektroniczna, house, dupstep, techno... NIE MA PRAWA do klasyfikacji jako muzyka! :D
Prawdziwa muzyka to Rock, nawet jeśli szczerze wolę Metal

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2012, 11:09

No i muzyka klasyczna oczywiście

Avatar Baca_online

26 lipca 2012, 08:37

muzyka - sztuka organizacji elementów dźwięku w czasie... ale to, o czym ty mówisz to tylko namiastka muzyki! plus!

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2012, 16:04

Dla jednych "prawdziwą muzyką" może być disco polo, dla innych metal, a dla kogoś tam jeszcze coś innego. Kwestia gustu więc nie ma co narzekać na to, co powinno się kwalifikować do "prawdziwej muzyki" a co nie~.

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2012, 16:59

I tu się z tobą nie zgodze, to nie jest kwestia gustu, ja np ubóstwiam METAL! A jednak wg. Mnie tylko Rock i Muzyka klasyczna jest "prawdziwą" muzyką! Reszta to albo jakieś bez-sensowne Umc umc umc, Albo inny pedalski Pop typu One Direction, Bieber, Gaga... I tak w nieskończoność! Oczywiście lubię też niektórych wykonawców Pop, lub Rap... Np. Grubson, Eminem, Jay-Z, Snoop-Dogg, Albo Popowa Rihanna! Lecz jednak sądzę jak wyżej :]

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2012, 22:52

Dla Ciebie jest to jedyna "prawdziwa muzyka" ale narzucanie innym tego nie jest fajne.

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2012, 09:25

A ch*j mnie to! :D Nie będę na pewno nazywał jakiegoś umc umc cania muzyką! ;)

Avatar AstonFan

28 lipca 2012, 10:56

Posłuchaj sobie piosenek Omni Trio lub zespołu Trifonic i wtedy zobaczysz inną stronę muzyki elektronicznej ; )

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2012, 14:03

To sobie nie nazywaj, ale nie narzucaj nic innym~. Żegnam. :)

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2012, 22:40

@AstonFan: Nie mam zamiaru zniżać się do tego poziomu ;)

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2012, 22:41

Będę narzucał, ci ludzie nie są świadomi na jakie cierpienia są podawane, też żegnam, i dobranoc :)

Avatar ThrillerGirl58

29 lipca 2012, 19:11

Gówno wiesz, daj spokój innym.

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2012, 08:44

@ThrillerGirl58: To wy dajcie mi spokój, ja nie zaczynałem, to akiko odpowiedział na mój komentarz....

Avatar Baca_online

24 lipca 2012, 08:58

ale to prawda. sam robię muzykę na komputerze. zrobienie kawałka jazzowego: tydzień-dwa, gdybym siedział non-stop przy kompie. rock: tydzień. pop, hiphop, tdp: jeden wieczór.

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2012, 12:35

@Baca_online: bo Jazz, Rock i Metal są skomplikowane, a inne co wymieniałeś są bullshitowsko proste i też są w większości robione na kompie XD

Avatar Piotr99

25 lipca 2012, 08:27

@Baca_online: W czym tworzysz? /Sorry za spam, ale wciąż nie ma wiadomości prywatnych.

Avatar Baca_online

25 lipca 2012, 09:53

@Piotr99: samplitude. nie jest to najlepszy program, ale wciąż bardzo dobry. na wyprzedaży za 80 złotych kupiony... w zestawie było trochę wtyczek, że ładną techniawkę albo hiphop da się zrobić

Avatar Piotr99

25 lipca 2012, 11:03

@Baca_online: Dzięki, bo na razie używam demo FL studio. zarabisty, ale bez zapisu, a z zapisem 100-800 zł.

Avatar Baca_online

25 lipca 2012, 09:54

aha, poprawiam się. sześciominutowy kawałek symfonicznego rocka w cztery dni na kompie zrobiłem, koło dwóch godzin dziennie. ha?

Avatar chupacabra001

24 lipca 2012, 15:52

Tak jest z każdą rzeczą, nie tylko z muzyką.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ostry ten sędzia

Fergus

To będzie bolało

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka