Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sometimes332

21 grudnia 2015, 21:10

Jestem na telefonie...

Avatar jem_unicorny

17 lutego 2016, 21:43

@sometimes332: piona gościu

Avatar Desuv

11 lutego 2020, 15:36

@sometimes332: już można

Avatar Predator_PL

5 lutego 2017, 21:49

OHHH właśnie oglądasz 15 odcinek The Foresta u disa? OHH A MOŻE BY POTEM OBEJRZEĆ 10?

Avatar michaolek

11 lipca 2016, 17:54

albo 2.0 ciekawiej

Avatar DarthVader999

11 czerwca 2016, 10:06

Ktoś brał marihuanę, nakręcił filmik na YT, i pomyślał, co by było, gdyby można było tak puścić każdy filmik...
I tak powstało 0.5 :P

Avatar Bad_Girl

21 grudnia 2015, 11:52

[__]
Jak się zmienia szybkość?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2016, 19:47

edit:udało się

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2016, 19:58

Ciesze się :)

Avatar Paola_Pl

1 stycznia 2016, 13:09

Lub 1.25 XD

Avatar EnderKaktusTNT

21 grudnia 2015, 16:10

A jak to się robi? (nie wiem o takiej opcji)

Avatar olaya1

21 grudnia 2015, 19:42

@EnderKaktusTNT: naciskasz tam gdzie się zmienia rozdzielczość (koło zębate w prawym dolnym rogu) jest tam między innymi "wyłącz adnotacje" i "szybkość". Tam można przyśpieszyć lub zwolnić film

Avatar EnderKaktusTNT

21 grudnia 2015, 20:39

@olaya1: Dzięki

Avatar olaya1

21 grudnia 2015, 19:48

0.5? Najlepiej od razu 2.0 :D

Avatar Zajcu37

21 grudnia 2015, 11:26

lub moje filmy na 2 XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Zajcu37

21 grudnia 2015, 18:49

Avatar sylwon1234

21 grudnia 2015, 20:51

On nie potrzebuje reklamy. 656 tys. subów...

Avatar Gabi92017

21 grudnia 2015, 14:47

Polecam Nyan Cat :) Wreszcie można zrozumieć słowa:p Albo Jingle Cats White Christmas:D Tak,tak jestem kociarą

Avatar Soberker

4 grudnia 2015, 20:52

Polecam Graweedy Falls 0.5

Avatar kicius23

5 grudnia 2015, 07:59

@Soberker: Przepraszam.
*Gravity Falls

Avatar Soberker

5 grudnia 2015, 11:03

@kicius23: Heueuhuehueheu, ja wiem co napisałem *U*

Avatar kicius23

5 grudnia 2015, 13:15

@Soberker: Po prostu nie moge patrzec na bezczeszczenie nazwy mojego ulubionego serialu.

Avatar Soberker

5 grudnia 2015, 19:14

@kicius23: "Gra(weed)y falls" to nazwa parodii na YouTube, ja niczego nie bezczeszczę.

Avatar Enearalis

4 grudnia 2015, 20:58

Polecam Mietczyńskiego na 0.5, wtedy to w ogóle jak na*ebany.

Avatar polandball1

4 grudnia 2015, 20:24

Lub na 1,5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Fajnie że odpowiedzieli

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Dobrze czasem się oderwać

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka