Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Fajnie że odpowiedzieli
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2015, 21:10
Jestem na telefonie...
Odpisz
17 lutego 2016, 21:43
@sometimes332: piona gościu
Odpisz
11 lutego 2020, 15:36
@sometimes332: już można
Odpisz
5 lutego 2017, 21:49
OHHH właśnie oglądasz 15 odcinek The Foresta u disa? OHH A MOŻE BY POTEM OBEJRZEĆ 10?
Odpisz
11 lipca 2016, 17:54
albo 2.0 ciekawiej
Odpisz
11 czerwca 2016, 10:06
Ktoś brał marihuanę, nakręcił filmik na YT, i pomyślał, co by było, gdyby można było tak puścić każdy filmik...
I tak powstało 0.5 :P
Odpisz
21 grudnia 2015, 11:52
[__]
Jak się zmienia szybkość?
Odpisz
21 grudnia 2015, 12:27
@Bad_Girl: Masz znaczek ustawienia, potem wyszukijesz prędkość i ustawiasz sobie.
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2015, 12:41
@Bad_Girl: W ustawieniach, trzeba mieć chrome jeśli dobrze się orientuje
Odpisz
21 grudnia 2015, 14:18
Na Operze też działa
Odpisz
21 grudnia 2015, 14:21
Na lisku też działa.
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:34
dzięki
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:20
@Bad_Girl: Proszę ;)
Odpisz
25 grudnia 2015, 20:28
Mi działa na Firefoxie
Odpisz
26 grudnia 2015, 11:26
który znaczek
Odpisz
26 grudnia 2015, 11:29
USTAWIENIA, powiedz mi, wiesz jak wygląda?
Odpisz
26 grudnia 2015, 11:34
wiem ale ja przy tym znaczku mam tylko jakość,adnotacje i coś tam
Odpisz
26 grudnia 2015, 11:54
Dziwne... a używasz YT mobilnie czy na komputerze?
Odpisz
26 grudnia 2015, 13:10
PC
Odpisz
26 grudnia 2015, 13:17
To nie wiem. Najwyraźniej w niektórych filmach się nie da.
Odpisz
7 stycznia 2016, 19:47
edit:udało się
Odpisz
7 stycznia 2016, 19:58
Ciesze się :)
Odpisz
1 stycznia 2016, 13:09
Lub 1.25 XD
Odpisz
21 grudnia 2015, 16:10
A jak to się robi? (nie wiem o takiej opcji)
Odpisz
21 grudnia 2015, 19:42
@EnderKaktusTNT: naciskasz tam gdzie się zmienia rozdzielczość (koło zębate w prawym dolnym rogu) jest tam między innymi "wyłącz adnotacje" i "szybkość". Tam można przyśpieszyć lub zwolnić film
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:39
@olaya1: Dzięki
Odpisz
21 grudnia 2015, 19:48
0.5? Najlepiej od razu 2.0 :D
Odpisz
21 grudnia 2015, 11:26
lub moje filmy na 2 XD
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:11
@Zajcu37: Nie.
Odpisz
21 grudnia 2015, 16:29
@Zajcu37: słaba reklama
Odpisz
21 grudnia 2015, 18:39
@Zajcu37: To serio ty? Jak tak to pozdrawiam :DDD
Odpisz
21 grudnia 2015, 18:49
@Chlebek102: :)
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:51
On nie potrzebuje reklamy. 656 tys. subów...
Odpisz
21 grudnia 2015, 14:47
Polecam Nyan Cat :) Wreszcie można zrozumieć słowa:p Albo Jingle Cats White Christmas:D Tak,tak jestem kociarą
Odpisz
4 grudnia 2015, 20:52
Polecam Graweedy Falls 0.5
Odpisz
5 grudnia 2015, 07:59
@Soberker: Przepraszam.
*Gravity Falls
Odpisz
5 grudnia 2015, 11:03
@kicius23: Heueuhuehueheu, ja wiem co napisałem *U*
Odpisz
5 grudnia 2015, 13:15
@Soberker: Po prostu nie moge patrzec na bezczeszczenie nazwy mojego ulubionego serialu.
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:14
@kicius23: "Gra(weed)y falls" to nazwa parodii na YouTube, ja niczego nie bezczeszczę.
Odpisz
4 grudnia 2015, 20:58
Polecam Mietczyńskiego na 0.5, wtedy to w ogóle jak na*ebany.
Odpisz
4 grudnia 2015, 20:24
Lub na 1,5
Odpisz