Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ewelkapl

2 września 2016, 18:20

To rozpikselizowane logo. XD

Avatar ewelkapl

8 kwietnia 2016, 22:55

Chyba na odwrót.

Avatar Windows_10

21 grudnia 2015, 13:47

a ja nie jem burgerów ze względu na warzywa i ser. Wole frytki i nuggetsy ^^

Avatar Tik_Tok

5 lutego 2016, 17:16

@Windows_10: Ja tez. ;D

Avatar Windows_10

5 lutego 2016, 18:45

@Tik_Tok: ŁĄCZMY SIE

Avatar Tik_Tok

6 lutego 2016, 14:58

@Windows_10: *łączy się* :D

Avatar candythecat

21 grudnia 2015, 16:44

hamburger is love hamburger is life

Avatar DDGKeu

21 grudnia 2015, 14:21

Wzbieraj ten po lewej to plastik a ten po prawej to prawdziwy możliwy do zjedzenia. (polecam robić własne lepiej smakują i wyglądają jak plastik i można je zjeść jako nie plastik)

Avatar BurningWolf

21 grudnia 2015, 13:45

Tak czy siak sie tyje, a potem ma sie do siebie pretensje : ale ja jestem gruby ło ja pieprze.

Avatar kuba321333321333

21 grudnia 2015, 13:23

Różnica kalorii bo ten brzydzi, domowy ma ich o wiele mniej i możesz dać co chcesz. Ostatnio robiłem z schabowym zamiast tego kalorycznego niemięsa.

Avatar Dexterek

21 grudnia 2015, 13:19

Ostatnio bardzo się oszczędni zrobili, zamówiłem cheeseburgera ( zawsze pod odkryciu bułki jest plasterek ogórka ), odkrywam... patrzę... nie ma go, co za chore sukinkoty mogły zapomnieć o moim ogórku ???

Avatar skadwydobywajasieswiatla0

21 grudnia 2015, 12:06

wole pierwszy

Avatar Windows_10

17 grudnia 2015, 18:30

a ja wolę nuggetsy

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2015, 18:52

@Windows_10: A ja tortillę (ew. McWrapa).

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2015, 19:03

a ja frytki

Avatar xd_ailatan

17 grudnia 2015, 21:16

Pjontka ♡.♡

Avatar SuperOutaku

21 grudnia 2015, 11:04

Kebab lepszy.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 grudnia 2015, 18:39

Od tego momentu, kiedy dowiesz się z czego robią obydwa, przestaniesz je jeść.

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2015, 18:15

Burger is love, burger is life...

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2015, 18:29

Kiedy miałem 8 lat...
...
...
...

...
...
...


...
...
....
Zjadłem ją - The End

Avatar
lolman533

17 grudnia 2015, 18:15

Mokra bułka.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trzeba brać osobną torbę

Zdeklasowani znowu

Rel

A, okej

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka